+48 888 026 862

Kampanie reklamowe Adwords - prowadzenie i obsługa

kampanie seo adwords

Oferujemy profesjonalne kampanie reklamowe Adwords obsługę, w tym konfigurację, optymalizację i prowadzenie kampanii. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google, co potwierdza nasze kwalifikacje. Zachęcamy do sprawdzenia cennika i współpracy z agencją reklamową Kampanie SEO w celu osiągnięcia maksymalnych zysków i najlepszych efektów z inwestycji w marketing internetowy!

Jak działa reklama PPC?

Po aktywowaniu kampanii Google Adwords reklama wyświetla się w wynikach wyszukiwania lub na stronach sieci reklamowej. Płatność następuje dopiero wtedy, kiedy potencjalny klient kliknie w reklamę. Koszt kliknięcia jest uzależniony od wielu czynników, z których jednym z najważniejszych jest jakość konfiguracji reklamy. Posiadamy 10 lat doświadczenia w obsłudze kampanii Adwords, co pozwala maksymalnie obniżyć koszty kliknięć i zapewnić skuteczność nieosiągalną dla innych.

Kampanie Adwords - cennik prowadzenia i obsługi

AdWords PODSTAWOWY

Sieć wyszukiwania Google
Urządzenia mobilne
Sieć reklamowa
Zakupy Google - Merchant Center
Remarketing
Remarketing dynamiczny
Kampania Youtube

Copywriting
Analityka i śledzenie konwersji
Projekty graficzne w cenie

MINIMALNY BUDŻET KAMPANII
50 zł/dziennie

Potencjalny ruch na stronie
1000-5000 miesięcznie

Miesięczny koszt obsługi
9% budżetu, od 250 zł netto

Kupon Google do 600 zł na pierwszą kampanię

AdWords OPTYMALNY

Sieć wyszukiwania Google
Urządzenia mobilne
Sieć reklamowa
Zakupy Google - Merchant Center
Remarketing
Remarketing dynamiczny
Kampania Youtube

Copywriting
Analityka i śledzenie konwersji
Projekty graficzne w cenie

MINIMALNY BUDŻET KAMPANII
50 - 100 zł/dziennie

Potencjalny ruch na stronie
1000-10000 miesięcznie

Miesięczny koszt obsługi
9% budżetu, od 350 zł netto

Kupon Google do 600 zł na pierwszą kampanię

AdWords ROZSZERZONY

Sieć wyszukiwania Google
Urządzenia mobilne
Sieć reklamowa
Zakupy Google - Merchant Center
Remarketing
Remarketing dynamiczny
Kampania Youtube

Copywriting
Analityka i śledzenie konwersji
Projekty graficzne w cenie

MINIMALNY BUDŻET KAMPANII
powyżej 100 zł/dziennie

Potencjalny ruch na stronie
>5000 miesięcznie

Miesięczny koszt obsługi
9% budżetu, od 450 zł netto

Kupon Google do 600 zł na pierwszą kampanię

Kierowanie reklam - sieć wyszukiwania i reklamowa

Profesjonalnie prowadzone kampanie Adwords są efektywne i zapewniają wysoki zwrot z inwestycji w kampanię PPC. Konfiguracja, optymalizacja, prowadzenie i obsługa Adwords wymaga dużego doświadczenia oraz znajomości dostępnych narzędzi. Niezależnie od budżetu obsługiwanej kampanii profesjonalna konfiguracja i systematyczne optymalizowanie da efekty w postaci niższych kosztów kliknięć i wyższej pozycji reklam. Nasze opinie świadczą o tym, że każde zlecenie realizujemy z maksymalnym zaangażowaniem. Warto również podkreślić korzystny cennik prowadzenia i obsługi.

W zależności od celów klienta, reklamę kierujemy na:

google adwords
 • Sieć wyszukiwania - w wynikach wyszukiwania Google i (opcjonalnie) Partnerów
 • Sieć reklamowa - reklama na stronach partnerów Google
 • YouTube - filmach i wyszukiwarce YouTube i w sieci reklamowej
 • Urządzenia mobilne - dedykowana forma reklamy dla urządzeń przenośnych

Obsługujemy i prowadzimy wszystkie rodzaje kampanii, w tym:

 • Kampanie Adwords w sieci wyszukiwania - reklamy tekstowe wyświetlające się powyżej i poniżej organicznych wyników wyszukiwania w Google.
 • Sieć reklamowa - reklamy graficzne wyświetlane na stronach znajdujących się w bazie sieci reklamowej Google. Na przykład portale tematyczne, informacyjne, blogi i fora.
 • Kampanie reklamowe Adwords dla sklepów internetowych - bogaty wachlarz usług związanych z obsługą kampanii dla sklepów online, w tym również Zakupy Google, czyli Merchant Center.
 • Remarketing – kierowany na użytkowników, którzy mieli już styczność z daną witryną, np. odwiedzili ją, dokonali w niej zakupu lub zostawili "porzucony koszyk".
 • Merchant Center - czyli Zakupy Google – konfiguracja produktów w Zakupy Google, dzięki której wyświetlają się użytkownikom zainteresowanym kupnem.
 • Promowanie w YouTube - jest to jedna z najbardziej efektownych form reklamy video. Konfigurujemy i obsługujemy reklam video in-stream lub reklam in-display.
 • Reklamy na urządzeniach mobilnych – kampanie reklamowe kierowane na urządzenia mobilne, z reklamami i rozszerzeniami reklam zoptymalizowanymi pod kątem tych urządzeń.
 • Obsługa rynków zagranicznych – kampanie eksportowe na rynki zagraniczne, głównie kierowane na kraje anglo- i niemieckojęzyczne, prowadzimy także kampanie w języku francuskim, słowackim i czeskim.

Klikanie w reklamy przez konkurencję? Nie!

Wielu klientów obawia się, że środki zainwestowane w kampanie Adwords mogą być "wyklikane" przez konkurencję. Przy współpracy z naszą firmą takie ryzyko jest znacznie ograniczone. Posiadamy narzędzia, które zapobiegają takiemu scenariuszowi. Chcemy oferować maksymalną efektywność i wysoką jakość przy prowadzeniu i obsłudze kampanii.

Dążymy do tego, aby kampanie reklamowe Adwords prowadzone przez naszą certyfikowaną agencję były opłacalne i przynosiły spore zyski dla klientów. Analizujemy adresy IP komputerów, z których pochodzą  kliknięcia i wejścia na stronę. Zadaniem naszego systemu jest selekcja podejrzanych aktywności poszczególnych adresów IP oraz przygotowanie ich listy.

Lista takich adresów jest wykluczana. Dzięki temu zabezpieczamy się przed nieetyczną aktywnością konkurencji co prowadzi do uzyskania wyższej efektywności oraz obniżenia wydatków na reklamę.

Zwrot za nieprawidłowe kliknięcia

Firma Google dąży do oferowania efektywnych rozwiązań, które mają zapewnić zysk dla reklamodawców. Zwrot za nieprawidłowe kliknięcia może dotyczyć kliknięć pochodzących z nieprawidłowych aktywności lub kliknięć, które są nadmiarowe. Scenariusz zakładający klikanie w Państwa reklamy przez konkurencję jest coraz mniej prawdopodobny.

Kupony Google na pierwszą kampanię

kupony google adwords

Jako Certyfikowany Partner Google możemy zaoferować kilka dodatkowych korzyści. Podstawowym rodzajem bonusu na pierwszą kampanię CPC w Google Adwords jest kupon o wartości 250 zł. Możemy zaoferować dla wybranych kampanii kupony o wartości nawet do 600 zł. Kupon Adwords 600 zł jest oferowany tylko przez niektóre certyfikowane agencje oferujące konfigurację i obsługę reklam. Ta forma wsparcia przeznaczona jest dla firm, które wcześniej nie korzystały z kuponów promocyjnych.

Kampanie Adwords - szybkie efekty

Uruchomienie kampanii następuje już po kilku dniach od rozpoczęcia współpracy, dlatego pierwsze efekty działań marketingowych w postaci pojawienia się ruchu na stronie obserwujemy stosunkowo szybko. Znacznie szybciej niż przy pozycjonowaniu w wynikach organicznych lub innych formach SEO. Kampanie Adwords i pozycjonowanie (SEO) to znacznie więcej różnic, które opisujemy na naszym blogu.

Analiza działań

analiza kampanii cpc

Prowadzenie wszelkich działań w ramach marketingu internetowego wymaga dużego zaangażowania, doświadczenia, wiedzy, profesjonalizmu oraz kreatywności. Rentowność reklamy jest uzależniona od wielu czynników, wśród których najważniejsze to optymalna konfiguracja kampanii oraz jakość strony internetowej. Bardzo dużą rolę odgrywa umiejętność analizy prowadzonych działań.

Dzięki systematycznej analizie wyników oraz śledzeniu ruchu na stronie wprowadzane są elementy optymalizacyjne mające na celu podniesienie skuteczności i osiągnięcia maksymalnego efektu w ramach dostępnego budżetu kampanii. Analiza i optymalizacja jest nieodłącznym i ciągłym procesem podczas prowadzenia działań promocyjnych w internecie.

Prowadzenie Adwords Kraków

Oferujemy realizację działań z zakresu marketingu internetowego dla firm z całej Polski oraz krajów anglojęzycznych. Zapraszamy do współpracy również klientów lokalnych obsługiwanych przez oddział Kraków (ul. Rynek Główny 34, 31-010 Kraków). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na spotkanie. Nasz przedstawiciel odwiedzi Państwa lub zaprosi do naszego biura.

Zapraszamy również do drugiego oddziału: Jasło (Podkarpacie), w którym obsługujemy większość naszych klientów.

Reklamy mobilne Adwords

Kampanie Adwords kierowane na urządzenia mobilne cieszą się ogromnym uznaniem klientów ze względu na stosunkowo niskie koszty CPC oraz coraz większy potencjał rynku mobilnego. Wyszukiwania w Google pochodzące ze smartfonów stanowią już niemal 50% wszystkich wyszukiwań - to pokazuje jak ważne jest kierowanie reklam również na telefony komórkowe oraz tablety.

Dedykowane na urządzenia mobilne

Konfiguracja kampanii reklamowej na urządzenia przenośne, czyli na smartfony lub tablety jest realizowana inaczej niż w przypadku reklam dedykowanych na komputery i laptopy. Dedykowana konfiguracja jest niezbędna ponieważ:

 • Należy dostosować reklamy do specyfikacji, która jest różna dla urządzeń przenośnych i stacjonarnych.
 • Cel kampanii mobilnej jest zazwyczaj nieco inny niż w przypadku kampanii dla urządzeń stacjonarnych.

Jak sprawdzić czy strona jest przystosowana do urządzeń mobilnych?

Stopień przystosowania pod kątem urządzeń mobilnych mogą Państwo sprawdzić w darmowym narzędziu udostępnionym przez Google:
https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/

Ocena strony:
(4.7/5), głosów: 14

Bezpłatna wycena?

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania lub kompleksowego marketingu internetowego
lista
fraz