+48 888 026 862

Obsługa Zagranicznych Kampanii AdWords

Agencja reklamowa Kampanie SEO oferuje profesjonalną konfigurację i obsługę kampanii zagranicznych AdWords. Realizujemy kampanie niemal we wszystkich krajach. Dzięki Certyfikacji Google mamy do dyspozycji profesjonalnych tłumaczy, którzy pomogą w przygotowaniu treści reklam oraz słów kluczowych.

BEZPŁATNA OFERTA W 5H - SPRAWDŹ

Specjalizujemy się w kampaniach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych

Nasz zespół składa się z doświadczonych copywriterów realizujących projekty w języku angielskim i niemieckim. Dla kampanii AdWords w innych językach korzystamy z pomocy profesjonalnych tłumaczy. Obsługa zagranicznych kampanii AdWords jest często wykonywaną usługą umożliwiającą rozwój eksportu. Możemy pochwalić się ogromną skutecznością oraz umiejętnością wykorzystania wszystkich najbardziej efektywnych narzędzi.

Kampanie AdWords na UK i USA

Zależnie od branży i strategii firmy kampanie anglojęzyczne można kierować na cały świat lub wybrane kraje - najczęściej są to kraje anglojęzyczne - Wielka Brytania, Irlandia i Stany Zjednoczone. W związku z tym, że stawki dla słów kluczowych w tych krajach często są dość wysokie, ważna jest prawidłowa konfiguracja i optymalizacja kampanii. Dzięki temu budżet będzie wykorzystywany efektywniej.

Realizujemy kampanie AdWords zarówno dla firm znajdujących się na terenie Anglii czy innego anglojęzycznego państwa, ale również polskich firm zaineresowanych ekspansją na zagraniczne rynki. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala nam dobrać tak słowa kluczowe, stawki i poszczególne elementy konfiguracji kampanii, aby kampania była rentowna dla reklamodawcy.

Reklamy AdWords w języku angielskim

Tworząc reklamy w języku angielskim skupiamy się na atrakcyjnym przedstawieniu walorów oferty klienta. Dbamy o precyzyjnie posegmentowaną strukturę kampanii, każdy segment słów kluczowych ma przypisany komplet reklam o dostosowanej do niej treści. Testowanie różnych wariantów reklam pomaga nam wyłonić wersję o najwyższym współczynniku kliknięć (CTR).

Kampanie AdWords na Niemcy, Szwajcarię, Austrię

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii kierowanych na kraje niemieckojęzyczne (Niemcy, Austria, Liechtenstein) oraz kraje, w których język ten funkcjonuje jako język mniejszości (Belgia Luksemburg, Austria). Prowadzimy kampanie AdWords w języku niemieckim dla sklepów internetowych, producentów i dystrybutorów oraz firm usługowych.

Certyfikowany Partner Google

Zlecając nam opiekę nad kampaniami AdWords możesz mieć pewność, że prowadzone przez nas działania będą zgodne z “dobrymi praktykami Google” czyli wytycznymi Google. Obsługa kampanii na wysokim poziomie zapewnia większą rentowność kampanii. Nasi specjaliści AdWords posiadają wszystkie Certyfikaty Google, w tym również Google Analytics oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z systemem Google AdWords.

Kupony promocyjne Google AdWords

Jako certyfikowany członek programu Google Partners możemy przyznać naszym klientom kupon promocyjny o wartości do 375zł. Dla kont rozliczanych w poszczególnych zagranicznych walutach dysponujemy dedykowanymi dla danego kraju kuponami, np.: USA - kupon do 150$, Wielka Brytania - kupon do 120 GBP, Niemcy - kupon do 120 EUR. Zapytaj o ofertę i możliwość pozyskania dodatkowych środków na reklamę!

Mierzenie skuteczności kampanii

Efekty kampanii monitorujemy na bieżąco dzięki konfiguracji śledzenia konwersji, którą może być zależnie od profilu firmy zakup produktów, wysłanie formularza z zapytaniem o ofertę czy połączenie telefoniczne. Na podstawie tych danych optymalizujemy kampanię, tak aby generowała jak najwięcej konwersji przy zachowaniu ustalonego ROI (zwrotu z inwestycji).  

Realizowane typy kampanii

  • Kampanie w sieci wyszukiwania (reklamy tekstowe)
  • Kampanie w sieci reklamowej (reklamy graficzne zwane również displayowe)
  • Kampanie remarketingowe (reklama śledząca)
  • Kampanie produktowe (w formie zdjęcia i ceny produktu - w sieci wyszukiwania lub Google Zakupy)
  • Kampanie video w YouTube
Ocena strony:
(4.8/5), głosów: 8

Bezpłatna wycena?

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania lub kompleksowego marketingu internetowego
lista
fraz