+48 888 026 862

Pisanie tekstów na strony internetowe

pisanie tekstów na strony

Potrzebują Państwo oryginalnych i skutecznych treści przedstawiających ofertę firmy na stronie www, opisy produktów lub usług? Dobrze trafiliście! Oferujemy profesjonalne pisanie tekstów na strony internetowe. Tworzymy kompletne teksty, a także opisy poszczególnych produktów lub usług.

Wyróżnimy Państwa firmę na tle innych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przygotujemy dla Państwa najlepsze treści, które pomogą w pozyskaniu klientów za pośrednictwem strony internetowej. Każdy pakiet cenowy zawiera analizę stron konkurencyjnych. Przywiązujemy ogromną uwagę do tego, aby proponowane rozwiązania były najlepsze w branży!

Copywriting: Pakiet Podstawowy

Dedykowany dla strony zawierającej do 6 podstron.

Analiza konkurencyjnych stron www
Ustalenie struktury strony
Pisanie tekstów na stronę
Wdrożenie ewentualnych korekt

Koszt projektu około: 590 zł netto
Termin przygotowania tekstów na stronę: do 7 dni.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Copywriting: Pakiet Optymalny

Dedykowany dla strony zawierającej do 20 podstron.

Analiza konkurencyjnych stron www
Ustalenie struktury strony
Pisanie tekstów na stronę
Wdrożenie korekt i sugestii
Optymalizacja metatagów i nagłówków
Umieszczenie treści na stronę

Koszt zlecenia około: 1290 zł netto
Termin przygotowania tekstów na stronę: do 10 dni.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Copywriting: Pakiet Rozszerzony

Dedykowany dla strony zawierającej ok 30-50 podstron.

Analiza konkurencyjnych stron www
Określenie struktury strony
Analiza rynku i słów kluczowych pod SEO
Analiza semantyczna treści pod SEO
Pisanie tekstów na strony
Wdrożenie korekt i sugestii klienta
Umieszczenie treści na stronie
Optymalizacja metatagów i nagłówków
Optymalizacja linkowania wewnętrznego

Koszt około: 50 zł netto za podstronę
Termin przygotowania tekstów na stronę: ok 14 dni.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Proces realizacji zlecenia [W SKRÓCIE]

1. Przygotowanie dedykowanej oferty dla klienta

Po otrzymaniu zapytania analizujemy zakres działań, które mają zostać zrealizowane. Pisanie tekstów na strony internetowe wymaga indywidualnej, dedykowanej wyceny, ponieważ każde zlecenie jest inne. Cena zależy od objętości, branży, ilości podstron oraz zakresu czynności. Po akceptacji i powierzeniu nam realizacji zlecenia uruchamiamy cały proces, aby dostarczyć najlepsze teksty na stronę możliwie jak najszybciej.

2. Koncepcja - czyli najważniejszy jest pomysł

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się zaproponować unikalne i ciekawe rozwiązanie, które pozwoli przedstawić Państwa ofertę w atrakcyjny sposób. Zależy nam, żeby strona była skuteczna i generowała wysoki współczynnik konwersji. Na tym etapie przedstawiamy klientowi strukturę podstron oraz przyporządkowujemy najważniejsze informacje dla każdej z nich.

3. Piszemy teksty na stronę internetową

Po akceptacji koncepcji następuje pisanie tekstów do stron internetowych. Poszczególne podstrony są przygotowywane przez profesjonalnych copywriterów z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą w wielu obszarach. Przygotowanie treści często wymaga znajomości branży. Dbamy o to, aby informacje zawarte w tekstach były konkretne, wartościowe i atrakcyjne dla Państwa odbiorców.

4. Korekty i wdrożenie

Gotowe treści są wysyłane do akceptacji przez klienta. W razie ewentualnych uwag lub korekt, poprawki nanosimy zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy. Dopiero po akceptacji uznajemy zlecenie za zrealizowane i gotowe do wdrożenia na stronę klienta. W razie potrzeby pomagamy we wdrożeniu. Umieszczamy teksty na stronę i wysyłamy prośbę o zaindeksowanie w Google Search Console, aby nowa zawartość Państwa witryny przynosiła korzyści jak najszybciej.

KREATYWNOŚĆ

Tego elementu nie można nam odmówić. Dbamy o to, aby rozwiązania proponowane naszym klientom nie były dziełem przypadku, ale były efektem przemyślanej i kreatywnej strategii. Pisanie tekstów na strony internetowe wymaga nie tylko dużej zwinności w operowaniu językiem polskim, ale umiejętności analizy i opracowywania strategii reklamowych.

ORYGINALNOŚĆ

Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie. Wszystkie tworzone teksty na stronę są sprawdzane pod względem unikalności. Dbamy o to, aby strona klienta wyróżniała się na tle konkurencji. Zależy nam, aby tworzone treści były lekkie, ciekawe, a także przykuwały uwagę potencjalnego klienta. Dzięki tak przygotowanym treściom Państwa firma ma większą szansę na sukces.

SKUTECZNOŚĆ

Dzięki profesjonalnemu podejściu możemy zapewnić lepszą skuteczność, więcej konwersji i transakcji. To z kolei pozytywnie wpływa na dochód firmy, dlatego inwestycja w profesjonalne teksty na stronę www zwróci się bardzo szybko. Skuteczność jest wypracowana dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setom zrealizowanych zleceń.

Pisanie artykułów oraz tekstów na strony internetowe

content marketing

Oferujemy content marketing w postaci nie tylko treści stron ofertowych, ale również publikowanie artykułów na stronach klientów. Niezależnie czy są to portale internetowe, wpisy na blogi lub inne serwisy. Pisanie tekstów na stronę internetową realizujemy jako element optymalizacji strony lub jako oddzielną usług.

Teksty na stronę internetową

Napisanie profesjonalnych treści na stronę internetową wymaga nie tylko zmysłu humanistycznego, ale również wiedzy związanej z SEO oraz analityką:

Wartość merytoryczna

Dbamy o to, żeby każdy tekst był zrozumiały dla odbiorcy oraz posiadał określony przekaz zgodny ze specyfikacją klienta.

Optymalna składnia

Analiza semantyczna pozwala na optymalizację tekstu w taki sposób, aby nie narażać strony na filtry za zbyt duże zagęszczenie słów kluczowych.

Wartość SEO

Dbamy o odpowiednią ilość występowania poszczególnych słów kluczowych oraz optymalne rozmieszczenie i stosowanie nagłówków H1, H2 oraz H3.

Ocena strony:
(4.8/5), głosów: 15

Bezpłatna wycena?

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania lub kompleksowego marketingu internetowego
lista
fraz