+48 888 026 862

Kampanie SEO
Prostsza droga do sukcesu

Specjalizujemy się w realizacji skutecznych kampanii reklamowych opartych na marketingu internetowym. Naszymi podstawowymi usługami są pozycjonowanie stron, kampanie AdWords oraz promocja w mediach społecznościowych. Firmę tworzy zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Zrealizowaliśmy wspólnie setki projektów i kampanii reklamowych. Wypromowaliśmy mnóstwo firm. Osiągane wyniki nie są efektem przypadku, ale przemyślanej i zaplanowanej strategii reklamowej.

Nasze główne biuro to typowy "open office", który pozwala nie tylko na swobodny kontakt i szybką wymianę informacji, ale przede wszystkim na wspólne wyznaczanie celów i doskonalenie swoich umiejętności. Główna siedziba firmy znajduje się w malowniczej małej miejscowości w Beskidzie Niskim. Mamy niesamowite widoki, spokój, ciszę i mnóstwo zieleni. Dojazd do najbliższego miasta zajmuje około 10 minut. Dzięki temu nie jesteśmy rozpraszani przez czynniki zewnętrzne i nic nie jest w stanie nam przeszkodzić przy osiąganiu celów naszych klientów!

Druga siedziba - Kraków - ma na celu ułatwienie dostępu do naszej firmy dla klientów, którzy cenią sobie kontakt bezpośredni.

Zespół - Sprawdź kto dla Ciebie pracuje

SławekJustynaAlaMichałWojtek BJustynaPaulinaWojtek JWojtek FMariolaKarolinaPiotrekWiktorPrzemek

Wieloletnie doświadczenie - Skuteczność bez wymówek

Lata doświadczenia, profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny czynią z nas atrakcyjnego partnera do współpracy. Współpracujemy z firmami z całego świata. Naszym celem jest osiągnięcie wysokiej skuteczności i efektów dla każdego klienta - bez wymówek!

Współpracujemy z setkami firm. Nasza oferta jest dedykowana zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Praca jest realizowana profesjonalnie i skutecznie, co pozwala na osiąganie celów naszych klientów. Charakteryzuje nas BRAK korporacyjnego podejścia.

Zakres i szczegóły dotyczące współpracy są dopasowane indywidualnie dla każdego partnera biznesowego. Uważamy, że współpraca musi się opłacać i to jest jej podstawą, dlatego nigdy nie zaproponujemy długoterminowej umowy. Zarabiamy dla naszych klientów, dlatego niemal każdy nowy kontrahent zostaje z nami na dłużej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z agencją reklamową Kampanie SEO. Zawsze gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy więcej niż inni, pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań. Zarządzamy budżetem przeznaczanym na marketing internetowy w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać potencjał rynku, wypromować markę i zwiększyć sprzedaż.

Oferujemy lepsze usługi, ponieważ:

  • Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy specjalizują się w poszczególnych elementach marketingu internetowego: optymalizacji stron, UX, kampaniach AdWords, copywritingu, social media.
  • Pozycjonowanie stron z Kampanie SEO jest bezpieczne. Dbamy o wizerunek klienta, dlatego unikamy działań niezgodnych z regulaminem wyszukiwarek. Poważne podejście, systematyczność i wytrwałość to cechy, które pozwalają zapewnić lepsze wyniki.
  • Nie podpisujemy długoterminowych umów. Nasze działania mają być opłacalne dla klienta, co jest podstawą współpracy. Takie podejście gwarantuje szybki i systematyczny rozwój naszej agencji reklamowej.
Ocena strony:
(4.4/5), głosów: 37

Bezpłatna wycena?

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania lub kompleksowego marketingu internetowego
lista
fraz