+48 888 026 862

Kampanie SEO
Prostsza droga do sukcesu i skuteczność bez wymówek

biuro Kampanie SEOSpecjalizujemy się w realizacji skutecznych kampanii reklamowych opartych na marketingu internetowym. Naszymi podstawowymi usługami są pozycjonowanie stron, kampanie Google Adwords (obecnie Google Ads) oraz promocja w mediach społecznościowych. Firmę tworzy zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Zrealizowaliśmy wspólnie setki projektów i kampanii reklamowych. Wypromowaliśmy mnóstwo firm. Osiągane wyniki nie są efektem przypadku, ale przemyślanej i zaplanowanej strategii reklamowej.

Główna siedziba firmy to typowy "open office", który pozwala nie tylko na swobodny kontakt i szybką wymianę informacji, ale przede wszystkim na wspólne wyznaczanie celów i doskonalenie swoich umiejętności. Lokalizacja w malowniczej miejscowości w Beskidzie Niskim pozwala cieszyć się niesamowitymi widokami, ciszą, spokojem i mnóstwem zieleni. Dojazd do najbliższego miasta zajmuje około 10 minut. Dzięki temu nie jesteśmy rozpraszani przez czynniki zewnętrzne i nic nie jest w stanie nam przeszkodzić w osiągnięciu celów biznesowych naszych klientów!

Filie: Warszawa, Kraków i Katowice mają na celu ułatwienie dostępu do naszej agencji dla klientów, którzy cenią sobie bezpośredni kontakt.

Zespół - Sprawdź kto dla Ciebie pracuje

Slawomir Czajkowski

Sławomir Czajkowski

Właściciel agencji Kampanie SEO. Ponad 11 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami oraz kreowaniu strategii marketingowych. Specjalizacja: pozycjonowanie stron, w tym audyty, analityka oraz link building. W świecie marketingu internetowego czuje się jak u siebie w domu. Dzieli się wiedzą na blogach, szkoleniach, konferencjach. Pomaga firmom promować i rozwijać swoje pomysły. Miał okazję współpracować przy ponad 500 projektach, nie tylko SEO.

Fan innowacyjnych rozwiązań, prowadzi testy czynników rankingowych Google i wykorzystuje wiedzę w skutecznej współpracy z klientami. Całą wiedzę przekazuje swojemu zespołowi na systematycznych szkoleniach.

Wyróżniony za projekty SEO, Certyfikowany Specjalista Google Adwords (wszystkie specjalizacje) oraz Google Analytics, a także Certyfikowany User Google Analytics.
https://www.linkedin.com/in/slawomirczajkowski/ - sprawdź na LinkedIn.

Wojciech Budziak

Wojciech Budziak

CEO - Z firmą związany niemal od początku jej istnienia. Specjalizuje się w analizie potrzeb klienta i znajdowaniu najlepszych rozwiązań marketingowych. Odpowiedzialny za kontakt bezpośredni oraz planowanie strategii marketingowych. Przy współpracy z klientem zawsze kieruje się zasadą win-win. Odpowiedzialny za stabilny rozwój i prawidłowe funkcjonowanie firmy.

wojciech.b@kampanieseo.pl
https://www.linkedin.com/in/wojciech-budziak-786552127/

Michał Suski

Michał Suski

Head of SEO - Z Kampanie SEO związany od ponad 2 lat. Zajmuje się planowaniem strategii pozycjonowania stron oraz nadzorem nad realizacją zadań zespołów SEO. Odpowiedzialny za wyniki i wysokie pozycje naszych klientów. Efektywny i skuteczny. Swoją pracą, doświadczeniem, wiedzą i błyskotliwością przyczynia się do rozwoju całej agencji.

michal.s@kampanieseo.pl
https://www.linkedin.com/in/michal-suski/

Team Leaders

Alina Cichoń

Alina Cichoń

Lider zespołu SEO - mocno związana z branżą marketingu internetowego od początku 2015 roku. W Kampanie SEO odpowiedzialna za optymalizację stron internetowych, przygotowywanie audytów i koordynowanie pracy swojego zespołu. Pasjonatka, zawsze głodna wiedzy, na bieżąco śledzi wszelkie nowinki w branży. Prywatnie uwielbia góry, owczarki niemieckie i jazdę na rowerze. Zafascynowana naturalną medycyną i zdrowym odżywianiem.

ala.c@kampanieseo.pl

Daniel Jędrysik

Daniel Jędrysik

Lider zespołu SEO - specjalizuje się w pozycjonowaniu stron. Fan pracy nad najtrudniejszymi projektami SEO oraz technicznej optymalizacji witryn. Z powodzeniem realizuje projekty na rynkach polskim i anglojęzycznych. W wolnych chwilach zgłębia wiedzę z zakresu analityki. Prywatnie miłośnik historii i fan fantastyki.

daniel.j@kampanieseo.pl
https://www.linkedin.com/in/daniel-jedrysik/
https://twitter.com/DanielJedrysik

Justyna Czajkowska

Justyna Czajkowska

Lider zespołu Google Adwords z 10-cio letnim doświadczeniem - może pochwalić się wieloma sukcesami w obszarze prowadzenia skutecznych kampanii Adwords zarówno dla klientów typu ecommerce jak i firm oferujących sprzedaż produktów lub usług w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz globalnej. Odpowiada za planowanie strategii, prowadzenie kampanii i analizę skuteczności.

Dba o relację z klientem, która zwykle rozpoczyna się od wspólnego wyznaczenia celu i określenia zestawu działań wspomagających jego uzyskanie. Certyfikowany Specjalista Google Adwords i Google Analytics.
https://www.linkedin.com/in/justyna-czajkowska-592014138/

Piękniejsza strona mocy

Paulina

Paulina

Specjalista ds Social Media - odpowiada za planowanie strategii i wdrażanie ciekawego contentu oraz prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Wraz ze świetnym teamem graficznym potrafi stworzyć spójny i atrakcyjny przekaz tekstowy oraz graficzny. Stale śledzi nowości z branży social media i testuje nowe rozwiązania, co przekłada się na wysoką skuteczność prowadzonych działań.

Karolina

Karolina

Copywriter - z branżą SEO związana jest od 4 lat. Bazując na doświadczeniu i systematycznie pozyskiwanej wiedzy tworzy oryginalne teksty wykorzystywane w Link Buildingu i Content Marketingu. Kreatywna, rzetelna i systematyczna - mistrzyni lekkiego pióra. W swojej pracy kieruje się dobrą znajomością mechanizmów marketingowych. Prywatnie miłośniczka podróży oraz historii starożytnego Egiptu.

Justyna

Justyna

Specjalistka SEO - z marketingiem internetowym związana od 2017 roku. Pomaga przedsiębiorcom zaistnieć w sieci i zdobyć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Do jej zadań należy: przeprowadzanie audytów, przygotowywanie strategii optymalizacyjnych dla stron internetowych Klientów i działań link buildingowych. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, ciągle głodna wiedzy, nieustannie udoskonala swój warsztat i jak gąbka chłonie wartościowe informacje. Prywatnie miłośniczka przyrody i pieszych wędrówek.

Patrycja

Patrycja

Grafik i projektant - miłośniczka wektorów. Magister (a wkrótce doktor) sztuki. Ukończyła 2 fakultety na kierunkach Grafika i Edukacja Artystyczna. Jedna z czołowych polskich plakacistek. Swoje prace prezentowała na ponad 150 wystawach krajowych i zagranicznych. Brała udział w licznych prestiżowych przeglądach i wystawach. Członek ZPAP oraz UDA Annual International Design. Zdobyła 18 nagród i wyróżnień w dziedzinie projektowania graficznego w kraju i zagranicą w Rosji, Niemczech, Japonii, Włoszech czy Chinach.

Mariola

Mariola

Specjalista SEO - zajmuje się optymalizacją stron WWW w oparciu o monitoring i analizę trendów rynkowych. Copywriter, tworzy unikalne teksty wykorzystywane w spersonalizowanym content marketingu i Link Buildingu. Z Kampanie SEO związana od ponad 4 lat. Osoba z kreatywnym podejściem do pracy i otwartym umysłem. W swojej pracy bazuje na wieloletnim doświadczeniu oraz praktykach zgodnych z najnowszymi trendami.

Agnieszka

Agnieszka

Copywriter - z czteroletnim doświadczeniem. Z Kampanie SEO związana od dwóch lat. Pisanie to dla niej nie tylko praca, ale także sposób na zdobywanie wiedzy, której zawsze jej mało. Pisze na każdy temat, nigdy w pośpiechu - każdy tekst traktuje jako swoją osobistą wizytówkę i powód do dumy.

Prywatnie mama, miłośniczka psów i wiejskiego trybu życia oraz amazonka.

Zespół

Wiktor

Wiktor

Programista - W branży IT od ponad 10 lat. Z zamiłowania programista dla którego każdy dzień w pracy to nowa przygoda. Lubi dzielić się swoimi umiejętnościami i stara się rozwiązać każdy problem. Z łatwością wyczarowuje coś z niczego.

Piotrek

Piotrek

Specjalista Google Ads - przygotowuje i optymalizuje kampanie oparte na linkach sponsorowanych. Zajmuje się także prowadzeniem szczegółowej analityki wykorzystując narzędzia Google Analytics. Zbiera potrzebne dane o użytkownikach i ich zachowaniach. Mistrz w wyciąganiu odpowiednich wniosków. Pomaga w realizacji określonych celów biznesowych. Z wykształcenia mgr inż. na kierunku elektronika i telekomunikacja.

Sebastian

Sebastian

Specjalista ds. obsługi klienta - z łatwością nawiązuje relacje i proponuje najbardziej efektywne i optymalne działania potencjalnym klientom, którzy oczekują indywidualnych rozwiązań dla swojej firmy. Maniak poszukiwania nowinek i ciekawostek. Certyfikowany specjalista ds. sprzedaży rozwiązań internetowych oraz specjalista Google Ads.

Darek

Darek

Specjalista ds. reklamy internetowej Od 4 lat balansuje na pograniczu e-commerce, mediów społecznościowych i pozycjonowania. Na pokładzie Kampanie SEO od stycznia 2018 roku, gdzie każdego dnia uczy się nowych rzeczy i wspiera zespół w zakresie link buildingu. Do obowiązków należy research, kontakt z portalami, blogerami i influencerami oraz negocjowanie najlepszych warunków współpracy dla naszych klientów.

Po pracy fotograf, retuszer i twórca identyfikacji wizualnej.

Przemek

Przemek

Specjalista SEO - zajmujący się optymalizacją stron internetowych, przeprowadzaniem audytów technicznych i UX. Dodatkowo wdraża zmiany na stronach internetowych, nadzoruje projekty i odpowiada za kontakt z klientami. Z wykształcenia informatyk lubiący nowinki techniczne i łamigłówki.

Wojtek

Wojtek

Grafik - posiada 8 letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym. Miłośnik pracy z Photoshopem. Projektuje efektywne grafiki wykorzystywane w kampaniach Google Ads. Ninja w kwestii obsługi oraz edycji stron opartych na silniku Wordpress.

Marek

Marek

Copywriter - z niesamowicie lekkim piórem. Przygotowuje wciągające teksty, które chce się czytać. Zajmuje się obsługą content marketingową klientów agencji. Dba o poprawny język komunikacji zawarty w optymalizowanych treściach. Zawsze uśmiechnięty i wzbudzający sympatię.

Wojtek

Wojtek

Specjalista ds. Link Buildingu - w Kampanie SEO od 6 lat. Ma szeroką wiedzę z zakresu utrzymywania i budowania strategii linkowania oraz pozyskiwania nowych źródeł ruchu. Analityczny umysł, cechuje go kreatywność oraz łatwość nawiązywania relacji biznesowych. W pracy zajmuje się researchem oraz dbaniem o profile linków naszych klientów.

Piotrek

Piotrek

Analityk - absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku informatyka. Zajmuje się szczegółową analizą statystyk serwisów WWW, przy pomocy narzędzi Google Analytics. Zbiera odpowiednie dane o użytkownikach na stronie, ich działaniach oraz zachowaniach, a następnie wykorzystuje w procesie dążącym do realizacji celów biznesowych naszych klientów.

Szymon

Szymon

Programista - w zespole Kampanie SEO. Specjalizuje się we wdrażaniu optymalizacji i aktualizacjach stron internetowych. Zainteresowany technologiami webowymi oraz AI. Obecnie student informatyki na Politechnice Krakowskiej.

Marcin

Marcin

Copywriter - swoja przygodę z e-commerce zaczął 12 lat temu, pracując przy obsłudze sklepu internetowego. Jego kariera zawodowa była zawsze związana z handlem internetowym. Jest absolwentem studiów podyplomowych z Marketingu Internetowego na AGH. Pasjonat marketingu sensorycznego oraz strategii budowy marki.

Wieloletnie doświadczenie

Lata doświadczenia, profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny czynią z nas atrakcyjnego partnera do współpracy. Współpracujemy z firmami z całego świata. Naszym celem jest osiągnięcie wysokiej skuteczności i efektów dla każdego klienta - bez wymówek!

Współpracujemy z setkami firm. Nasza oferta jest dedykowana zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Praca jest realizowana profesjonalnie i skutecznie, co pozwala na osiąganie celów naszych klientów. Charakteryzuje nas BRAK korporacyjnego podejścia.

Zakres i szczegóły dotyczące współpracy są dopasowane indywidualnie dla każdego partnera biznesowego. Uważamy, że współpraca musi się opłacać i to jest jej podstawą, dlatego nigdy nie zaproponujemy długoterminowej umowy. Zarabiamy dla naszych klientów, dlatego niemal każdy nowy kontrahent zostaje z nami na dłużej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z agencją reklamową Kampanie SEO. Zawsze gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy więcej niż inni, pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań. Zarządzamy budżetem przeznaczanym na marketing internetowy w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać potencjał rynku, wypromować markę i zwiększyć sprzedaż.

Oferujemy lepsze usługi, ponieważ:

  • Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy specjalizują się w poszczególnych elementach marketingu internetowego: optymalizacji stron, UX, kampaniach AdWords, copywritingu, social media.
  • Pozycjonowanie stron z Kampanie SEO jest bezpieczne. Dbamy o wizerunek klienta, dlatego unikamy działań niezgodnych z regulaminem wyszukiwarek. Poważne podejście, systematyczność i wytrwałość to cechy, które pozwalają zapewnić lepsze wyniki.
  • Nie podpisujemy długoterminowych umów. Nasze działania mają być opłacalne dla klienta, co jest podstawą współpracy. Takie podejście gwarantuje szybki i systematyczny rozwój naszej agencji reklamowej.
Ocena strony:
(4.4/5), głosów: 47

Bezpłatna wycena?

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania lub kompleksowego marketingu internetowego
lista
fraz