+48 888 026 862

Pozycjonowanie Stron Katowice - Cennik

katowice

Agencja reklamowa Kampanie SEO, filia Śląsk (oddział: Katowice) z siedzibą w Piekarach Śląskich oferuje pozycjonowanie stron internetowych, kampanie Google Adwords, obsługę Fb oraz inne formy marketingu internetowego. Dla klientów działających na lokalnym rynku w Katowicach, Bytomiu, Zabrzu czy Chorzowie przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną.

Dzięki otwarciu filii jesteśmy stale do Państwa dyspozycji. Chętnie umówimy się na spotkanie i przedstawimy najlepsze możliwe rozwiązania marketingowe dla Państwa firmy. Poniżej przedstawiamy przykładowe cenniki dla różnych miast, prosimy jednak traktować poniższe kwoty poglądowo. Aby otrzymać dedykowaną wycenę dla Państwa firmy prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz.

SZYBKA DARMOWA WYCENA SEO W 5 GODZIN - WYŚLIJ ZAPYTANIE

Pakiet PODSTAWOWY Śląsk już od 290 zł

Od kilku do kilkunastu słów kluczowych
Profesjonalna optymalizacja strony firmowej
Copywriting - Pisanie treści
Link building
Promocja w mapach Google
Long Tail - pozycjonowanie nielimitowanej ilości słów
Analityka pozyskiwania i zachowania użytkowników
Content Marketing
Elementy marketingu szeptanego

Polecany dla małych firm lokalnych

Płatność za efekt
Wybierz

Pakiet OPTYMALNY Śląsk już od 490 zł

Kilkadziesiąt słów kluczowych
Profesjonalna optymalizacja strony firmowej
Copywriting - Pisanie treści
Link building
Promocja w mapach Google
Long Tail - pozycjonowanie nielimitowanej ilości słów
Analityka pozyskiwania i zachowania użytkowników
Content Marketing
Elementy marketingu szeptanego

Polecany dla małych firm lokalnych

Płatność za efekt
Wybierz

Pakiet ZAAWANSOWANY Śląsk już od 690 zł

50 i więcej słów kluczowych
Profesjonalna optymalizacja strony firmowej
Copywriting - Pisanie treści
Link building
Promocja w mapach Google
Long Tail - pozycjonowanie nielimitowanej ilości słów
Analityka pozyskiwania i zachowania użytkowników
Content Marketing
Elementy marketingu szeptanego

Polecany dla małych firm lokalnych

Płatność za efekt
Wybierz

Ceny dla poszczególnych miast

MIASTO

Katowice

PODST.

390 zł

OPTYM.

650 zł

ROZSZ.

890 zł
Gliwice, Zabrze i Chorzów
360 zł
590 zł
830 zł
Bytom, Dąbrowa Górnicza i Tarnowskie Góry
330 zł
530 zł
750 zł
Piekary Śląskie
290 zł
490 zł
690 zł

Dlaczego Kampanie SEO?

 • Nasze biuro jest bliżej Twojej firmy
  Wychodząc naprzeciw klientom, którzy cenią sobie kontakt bezpośredni w biznesie, postanowiliśmy uruchomić placówkę na Śląsku, która dba o najwyższą jakość obsługi klienta oraz oferowanych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji lokalnie, aby w każdej chwili mieć możliwość:
  • umówić się na spotkanie,
  • porozmawiać o rozwoju Państwa firmy i przedstawić ofertę na marketing internetowy osobiście,
  • udzielić informacji na każdym etapie realizacji projektu.
 • Najwyższa skuteczność
  Kampanie SEO to jedna z najskuteczniejszych agencji interaktywnych w Polsce. Przed ponad 10 lat na rynku wypracowaliśmy efektywne metody i schematy działań, które pozwalają nam na zapewnienie usług na najwyższym poziomie, charakteryzujących się ogromną skutecznością nieosiągalną dla innych.
 • Szeroki zakres działań
  Realizujemy projekty związane z pozycjonowaniem stron, kampaniami Google Adwords w formacie PPC, obsługą social media, w tym kont na FB i wiele innych. Obsługujemy firmy kompleksowo.
 • Brak długoterminowej umowy
  Nie chcemy wiązać klientów długoterminowymi umowami. Naszą intencją jest długofalowa współpraca korzystna w szczególności dla naszych klientów. Podstawą współpracy ma być opłacalność. Wychodzimy z założenia, że najlepszą drogą do utrzymania klienta jest zapewnienie solidnego zwrotu z inwestycji i wielu nowych kontraktów.
 • Płatność za efekt
  Jesteśmy przekonani, że nasze działania przyniosą odpowiedni efekt w postaci dobrych pozycji w Google na wartościowe słowa kluczowe. To z kolei ma się przełożyć na większą sprzedaż i rozwój Państwa firmy.

Pozycjonowanie Stron

pozycjonowanie stron

Nasza flagowa usługa, która pomaga firmom na każdym etapie rozwoju. Począwszy od biznesów, które dopiero wchodzą na rynek, a skończywszy na dużych korporacjach, którym zależy na promowaniu marki i pozyskiwaniu kontaktów biznesowych. Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że wysoka pozycja strony www w Google to niemal gwarancja sukcesu. Z Kampanie SEO ten sukces jest na wyciągnięcie ręki, dlatego zachęcamy do wysłania zapytania dotyczącego pozycjonowania strony internetowej Państwa firmy. Pomożemy pozyskać ruch organiczny na stronie www, a co ważniejsze klientów na oferowane usługi lub produkty.

Kampanie Google Adwords

kampanie google adwords

Jesteśmy wieloletnim Certyfikowanym Partnerem Google. Oferujemy skuteczne kampanie Adwords. Zajmujemy się zarówno konfiguracją jak i obsługą wszystkich formatów reklam, w tym: kampanie w sieci wyszukiwania, sieć reklamowa z reklamą display'ową, Google Merchant Center (czyli Zakupy Google), remarketing (w tym również dynamiczny) oraz kampanie video na YouTube. Wybranie najbardziej efektywnych rozwiązań wymaga dużej wiedzy oraz analizy. Opierając się na naszym doświadczeniu oraz analityce zaproponujemy możliwie najbardziej efektywne rozwiązania, które zapewnią największy zwrot z inwestycji w SEM.

Media Społecznościowe

media społecznościowe

Media społecznościowe pozwalają skutecznie dotrzeć do docelowej grupy klientów. Facebook umożliwia najbardziej precyzyjne określenie docelowej grupy odbiorców, co ma kluczowe przełożenie na skuteczność kampanii reklamowej. Możemy targetować reklamę w zależności od płci, wieku, pracy, wykształcenia, a nawet zainteresowań. Tworząc reklamę konfigurujemy profil potencjalnego klienta, co umożliwia nie tylko wzrost sprzedaży, ale również promocję marki. Przeprowadziliśmy setki skutecznych kampanii, które zazwyczaj są doskonałym uzupełnieniem pozycjonowania stron internetowych oraz reklamy Google Adwords.

Aktualizacje Stron

aktualizacje stron

Oferujemy aktualizacje i korekty stron www. Dysponujemy zespołem doskonałych programistów, którzy są w stanie wdrożyć przygotowywane optymalizacje, treści oraz content. Stawiamy na ludzi z dużym doświadczeniem w realizacji projektów stron www, dla których programowanie jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Dzięki takiemu podejściu możemy wdrażać kompletne optymalizacje i korekty samodzielnie w cenie usługi pozycjonowania. Każdy klient wykupując usługę ma możliwość skorzystania z czasu programisty, który może zostać użyty na realizację zadań z zakresu aktualizacji lub korekt stron www.

Marketing Szeptany

marketing szeptany

"Szepty" są uzupełnieniem pozostałych działań związanych z reklamą w internecie. Marketing szeptany wspiera promocję marki i sprzedaż produktów lub usług. Realizując tego typu usługę skupiamy się przede wszystkim na rynku lokalnym, czyli w tym przypadku region Śląsk i najważniejsze miasta, czyli Katowice, Gliwice czy Zabrze. Staramy się również wychodzić poza rynek lokalny, aby w uzasadnionych przypadkach promować firmę klienta na rynku ogólnopolskim. Dbamy przy tym o tworzenie pozytywnego wizerunku, propagowaniu brandu i przedstawianiu firmy w pozytywnym świetle, co poprawia konwersję i sprzedaż.

Content Marketing

content marketing

Tworzymy treści na strony internetowe. Celem naszych działań jest sprzedaż usług klienta. Dbamy o każdy aspekt tunelu sprzedaży, począwszy od analizy rynku i profilu klienta, poprzez dotarcie do klienta różnymi kanałami marketingowymi, a skończywszy na doprowadzeniu do konwersji czyli do zakupu, kontaktu telefonicznego lub wysłania zapytania ofertowego. W tym pomaga doskonały content na landing page, nie tylko wartościowe informacje, ale również elementy graficzne, których celem jest spełnienie potrzeb użytkownika szukającego konkretnych informacji i możliwości łatwego skorzystania z oferty.

Dlaczego Katowice i Śląsk

biuro śląsk

Aglomeracja Śląska jest szczególnie atrakcyjna pod kątem biznesowym. Duże zaludnienie jest idealnym środowiskiem dla rozwoju każdego rodzaju firmy świadczącej zarówno usługi jak i produkty w skali lokalnej. Ilość potencjalnych klientów, w tym firm szukających partnera wspierającego działania związane z marketingiem internetowym, a przede wszystkim SEO, to magnes dla wielu agencji. Kampanie SEO nie jest wyjątkiem. Naszą misją jest pomóc w rozwoju dla jak największej ilości firm. Fizyczna lokalizacja w Piekarach Śląskich umożliwia bezpośrednią obsługę kontrahentów z okolicznych miast, w tym oczywiście Katowic, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej czy Tarnowskich gór.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną na pozycjonowanie stron internetowych dla poszczególnych miast. Różnice w poszczególnych pakietach są niewielkie, a wynikają głównie z ilości i jakości firm, z którymi konkurujemy o najwyższe pozycje dla Państwa. Trudność wypozycjonowania firmy na rynku katowickim jest nieco wyższa niż w Zabrzu czy Dąbrowie Górniczej. Pakiety są wycenione tak, aby zapewnić maksymalnie dużą skuteczność pozycjonowania przy możliwie najniższym budżecie.

Portfolio - Efekty naszej pracy

promocja sklepu online

Sklep Online - Rynek Globalny

Sklep internetowy z biżuterią. Znana marka. Pozycjonujemy klienta od około roku. W tym czasie spędziliśmy nad projektem setki godzin uzyskując znakomite pozycje w wynikach organicznych Google w skali globalnej. Każda złotówka wydana na marketing internetowy generuje 100 złotych przychodu.

seo na rynku polskim sklep internetowy

Sklep Internetowy na Rynku Polskim

Sklep internetowy z odzieżą damską. Znana marka na polskim rynku. Współpracujemy od około roku. W tym czasie zwielokrotniliśmy ruch organiczny na stronie klienta. Aktualnie SEO - pozycjonowanie stron jest najbardziej konwertującą i opłacalną formą pozyskiwania klientów.

marketing internetowy w skali lokalnej

Firma Lokalna + Mapki Google

Firma lokalna z regionu śląskiego oferująca usługi zarówno w skali lokalnej jak i ogólnopolskiej. W ciągu roku zwielokrotniliśmy ruch na stronie, a co za tym idzie również sprzedaż. Nakład finansowy na nasze działania zwraca się kilkudziesięciokrotnie z miesiąca na miesiąc.

Zaufali nam między innymi:

Kampanie SEO istnieje na rynku od 11 lat, przez ten okres mieliśmy okazję pracować dla ponad 500 klientów, a wśród nich:

logo kghm zanam logo feldhaus logo fasardi logo abc tlumaczenia logo starsport logo polwax logo poltino logo ogbet
Ocena strony:
(4.6/5), głosów: 8

Bezpłatna wycena?

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania lub kompleksowego marketingu internetowego
lista
fraz