Pozycjonowanie sklepów internetowych

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych. Promocja sklepów wymaga zastosowania innej taktyki niż przy standardowych zleceniach. Bardziej kompleksowe podejście zakłada promocję kilkudziesięciu, kilkuset lub nawet kilku tysięcy słów kluczowych w zależności od ilości kategorii oraz szerokości asortymentu.

Zapytaj o ofertę Zobacz cennik
 

Bez długoterminowej umowy... i z płatnością "za efekt"

Nie zaproponujemy Państwu długoterminowej umowy. Pozycjonowanie sklepów internetowych z nami ma się opłacać, co jest podstawą zdrowej oraz długofalowej współpracy. Do każdego klienta i projektu podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem. Sukces Państwa sklepu online traktujemy jak własny.

Poniżej przedstawiamy cennik, w którym podajemy 3 przykładowe warianty współpracy przy projektach SEO. Prosimy o traktowanie cen poglądowo ze względu na to, że każdy projekt jest inny. Cena zależy przede wszystkim od jakości strony, rozpoznawalności marki, szerokości asortymentu oraz historii domeny.

 
 

Cennik pozycjonowania sklepu online

 

Sklep pakiet PODSTAWOWY

 • Pozycjonowanie do 15 podstawowych fraz
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Linkbuilding
 • Elementy copywritingu
 • Do 10 godzin roboczych miesięcznie

550 zł

netto/miesięcznie

W większości przypadków optymalizacja i pozycjonowanie sklepów online w pakiecie podstawowym nie jest możliwe ze względu na ilość czasu, który należy poświęcić, aby zapewnić Państwu sukces. Pakiet podstawowy to około 10 godzin roboczych miesięcznie. Często zbyt mało, aby zapewnić skuteczne seo dla sklepów. Są jednak wyjątki.

Pakiet dedykowany dla firm oferujących wąski asortyment produktów i branż, gdzie seo long tail nie będzie wymagane, aby odnieść sukces.

Sklep pakiet OPTYMALNY

 • Wszystkie elementy pakietu PODSTAWOWEGO
 • Long Tail - nielimitowana ilość słów kluczowych
 • Do 20 godzin roboczych miesięcznie

850 zł

netto/miesięcznie

Pakiet jest dedykowany dla sklepów o średniej wielkości posiadajacych rozbudowany asortyment i działających w branżach charakteryzujących się niską lub średnią konkurencją. W ramach działań realizujemy zarówno pozycjonowanie podstawowych słów kluczowych jak i long tail.

W pakiecie optymalnym możemy poświęcić na analizę, audyt i optymalizację znacznie więcej czasu. Ponadto mamy nieco większy budżet na linkbuilding, który pozwala na osiągnięcie szybszych efektów w postaci wysokich pozycji w Google.

Sklep pakiet ROZSZERZONY

 • Wszystkie elementy pakietu OPTYMALNEGO
 • Analityka pozyskiwania i przepływu ruchu
 • Content Marketing
 • Elementy marketingu szeptanego
 • Do 40 godzin roboczych miesięcznie

1550 zł

netto/miesięcznie

Pakiet rozszerzony jest dedykowany dla dużych sklepów lub firm działających w branżach charakteryzujących się dużą konkurencją. Działania realizowane są w taki sposób, aby jak najszybciej zapewnić duży ruch z wyników organicznych oraz co ważne - pozyskać jak najwięcej konwersji, również poprzez sugestie dotyczące UX.

W tym pakiecie możemy przeznaczyć na projekt do 40 godzin roboczych miesięcznie. Rozplanowanie czasu pracy pomiędzy poszczególne zadania zależy od przeprowadzonych analiz i audytów, które determinują kolejne kroki w drodze do sukcesu Państwa firmy.

 

Pozycjonowanie sklepów www

Realizacja SEO dla sklepów www zawiera wiele skoordynowanych ze sobą działań. Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych krok po kroku wygląda w ten sposób:

 • Przygotowanie oferty - Po otrzymaniu zapytania trafia do jednego z naszych biur: Jasło lub Kraków. Przygotowujemy najkorzystniejszą ofertę, sugerujemy jeden z pakietów cenowych, który jest najlepszy dla danego zlecenia. Pozycjonowanie sklepu internetowego rozpoczynamy po otrzymaniu umowy drogą mailową lub pocztą.
 • Audyt strony - Realizując audyt sklepu badamy minimum kilkadziesiąt elementów zarówno na stronie klienta jak sklepach konkurencyjnych. Zadaniem audytu SEO jest określenie najważniejszych wytycznych optymalizacyjnych. Zadanie realizowane jest w ciągu pierwszych dwóch tygodni współpracy, aby określić kolejne kroki.
 • Przygotowanie optymalizacji - Na podstawie analizy wykonujemy wstępną optymalizację sklepu. Skuteczne pozycjonowanie sklepów online wymusza poprawną konfigurację kilkudziesięciu elementów. Nie skupiamy się tylko i wyłącznie na czynnikach zawartych w kodzie strony, ale również na treściach znajdujących i strukturze.
 • Wdrożenie optymalizacji - W kolejnym etapie następuje implementacja poprawek optymalizacyjnych. Wdrażamy przygotowaną optymalizację na stronę. W naszym zespole mamy doświadczonych programistów, dlatego wdrożenie korekt realizujemy we własnym zakresie, aby nie obciążać klienta dodatkowymi kosztami i maksymalnie przyspieszyć osiągnięcie efektów.
 • Linkbuilding - Jeden z kluczowych elementów. SEO dla sklepów internetowych zakłada systematyczne akcje linkbuildingowe, których zadaniem jest pozyskanie naturalnego profilu odnośników wspomagających osiągnięcie dobrych pozycji i co najważniejsze - dużego ruchu na stronach klientów. Realizując linkbuilding działamy etycznie.
 • Pozostałe działania - Realizujemy szereg dodatkowych działań jak na przykład: promocja marki, marketing szeptany, promocja w mediach społecznościowych. Zakres wykonywanych czynności jest bardzo szeroki i w dużej mierze opiera się na systematycznych audytach oraz analizie rynku i konkurencyjnych sklepów internetowych.
 

 

Bezpłatna wycena?

Zamów bezpłatną wycenę Pozycjonowania. Chcemy Cię lepiej poznać i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

 

(4.7/5), głosów: 22
Ocena strony:
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki cookies. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce. Więcej.