Oferta i cennik na pozycjonowanie lokalne w Mapach Google

Oferujemy jedną z najszybszych, najtańszych i najskuteczniejszych metod pozycjonowania dla lokalnych firm, czyli pozycjonowanie w Google Maps. Obecnie jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich lokalnych klientów. Optymalna wizytówka to nawet 25% dodatkowego ruchu na stronie Twojej firmy. Zacznij już dziś!

Zobacz cennik Zapytaj o ofertę

Cennik pozycjonowania wizytówki w Google Maps

Stawiamy na elastyczność i zawsze staramy się przygotować usługi szyte na miarę konkretnych oczekiwań, dlatego w ofercie posiadamy dwa warianty pakietów na pozycjonowanie w lokalnych wynikach wyszukiwania oraz ofertę na jednorazową optymalizację wizytówki w Google Moja Firma.

Jednorazowa optymalizacja

W ramach jednorazowej optymalizacji realizujemy:

 • Analiza i wybór słów kluczowych
 • Optymalizacja tytułu
 • Optymalizacja kategorii
 • Optymalizacja obszaru działania
 • Sprawdzenie poprawności numeru telefonu
 • Wdrożenie odpowiednich atrybutów
 • Wdrożenie optymalnego opisu firmy w wizytówce

190 zł

netto

Abonament podstawowy

W ramach pakietu podstawowego realizujemy:

Wszystkie elementy jednorazowej optymalizacji, a dodatkowo:

 • Niestandardowe godziny pracy
 • Tworzenie i publikowanie wpisów do usług (1 miesięcznie)
 • Publikowanie wpisów w aktualnościach (1 miesięcznie)
 • Optymalne odpowiedzi na opinie (do 5 miesięcznie)
 • Karuzela produktów do 5 miesięcznie
 • Copywriting

290 zł

netto/miesięcznie

Abonament rozszerzony

W ramach pakietu rozszerzonego realizujemy:

Wszystkie elementy pakietu podstawowego, a dodatkowo:

 • Tworzenie i publikowanie wpisów do usług (2 miesięcznie)
 • Publikowanie wpisów w aktualnościach (2 miesięcznie)
 • Optymalne odpowiedzi na opinie (do 10 miesięcznie)
 • Uruchomienie, optymalizacja i pozycjonowanie business site
 • Link building z lokalnych źródeł

390 zł

netto/miesięcznie

Pierwsi na rynku

Jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją. Nasza agencja SEO, jako jedna z pierwszych na rynku, oferuje pozycjonowanie w Google Maps. Dzięki 12-letniemu doświadczeniu naszego zespołu w pozycjonowaniu stron internetowych, jesteśmy obecnie w gronie najlepszych firm tej branży w Polsce. W Mapach Google pozycjonujemy w cenie, na którą może sobie pozwolić każda lokalna firma w kraju, co znacznie wyróżnia nas na tle konkurencji. Skorzystaj z najlepszej jakości na rynku w najniższej cenie!

Na czym polega Google Maps - pozycjonowanie w mapach.

Pozycjonowanie stron firmowych w mapach polega przede wszystkim na tym, aby spełnić trzy główne wymagania, które stawia przed nami Google. Są to: trafność, odległość i rozpoznawalność.

Czy pozycjonowanie w mapach będzie odpowiednie dla mojej firmy?

Usługa promocji wizytówki Google jest przeznaczona głównie dla firm lokalnych, które swoje usługi świadczą w siedzibie firmy, jak na przykład fryzjer czy restauracja, ale również na danym obszarze - na przykład usługi sprzedaży i montażu rolet na danym terenie. Przed rozpoczęciem działań, mających na celu wypozycjonowanie firmy w top 3 na Mapy Google, robimy dokładny research fraz. Wybieramy te słowa kluczowe, na które w wynikach wyszukiwania pokazują się mapy. Następnie należy dokładnie przeanalizować konkurencyjne firmy, aby na tej podstawie określić trudność każdej z fraz.

 
 

Pozycjonowanie w mapach Google bez strony internetowej

Na koszty zaprojektowania, stworzenia i obsługi strony internetowej nie wszyscy mogą sobie pozwolić, dlatego wizytówki Google są o tyle wygodne, że można je pozycjonować i dotrzeć z ofertą swojej firmy do innych firm nie posiadając własnej strony w sieci. W tym przypadku komfortowym rozwiązaniem dla Twojej firmy może być stworzenie darmowej strony - tzw. business site-a. Jej zadaniem będzie przedstawienie oferty osobie, która przeszła na nią poprzez wizytówkę Google. Dzięki odpowiedniej optymalizacji stron business site, są one w stanie konkurować na lokalne słowa kluczowe ze stronami w top 3.

 
 

Kampanie SEO - Kompleksowe pozycjonowanie wizytówki Google.

Współpraca z nami to komfort i wygoda kompleksowego zarządzania wizytówką dla Twojej firmy, na co składa się:

 • Analiza i wybór słów kluczowych - jeszcze przed nawiązaniem współpracy prześlemy Ci wartościowe słowa kluczowe, na które powinna być pozycjonowana wizytówka Twojej firmy w Google.
 • Optymalizacja kategorii - dokładnie przeanalizujemy kategorie każdego lokalnego konkurenta w poszukiwaniu najlepszych kategorii. Ułożymy je hierarchicznie i opublikujemy w wizytówce.
 • Optymalny opis firmy - szczegółowo analizujemy profil klienta oraz zagłębiamy się w informacje o prowadzonej przez niego działalności, co pozwala nam przygotować unikatowy opis reprezentujący firmę w mapach Google.
 • Tworzenie i publikowanie wpisów - tworzymy optymalne wpisy zarówno do usług, jak i aktualności. Wpisy są bardzo ważne, więc dbamy o to, aby były odpowiednio zoptymalizowane ;)
 • Nawiązywanie relacji - czyli odpowiadanie na opinie użytkowników w Google Maps. Wszystkie realizowane przez nas odpowiedzi na opinie są oryginalne, a dodatkowo zachęcają innych do skorzystania z oferty Twojej firmy.
 • Tworzenie unikalnych grafik i zdjęć - nasz zespół to również kreatywni graficy, którzy tworzą wyjątkowe ilustracje podkreślające każdy wpis.
 • Karuzela produktów - utworzymy jedyną w swoim rodzaju karuzelę produktów z podziałem na kategorię, co zwiększy atrakcyjność wizytówki Google oraz poprawi CTR, co w efekcie przełoży się na sprzedaż.
 • Business site - może być traktowana jako uzupełnienie obecnej oferty na stronie lub jako główna strona internetowa. Jeśli nie posiadasz strony www, jest to nieodłączny element, który powinien wchodzić w skład pozycjonowania w mapach.
 • Link building - w codziennej pracy nad pozycjami i walce o wyniki ważne są również linki, szczególne lokalne. Na początku pozyskujemy te, które najsilniej mogą wpłynąć na wizytówkę i stronę www.

To nie wszystko, dbamy również o to, aby nazwa firmy, adres strony www, adres lokalizacji, numer telefonu, zdjęcia, godziny otwarcia i pozostałe dane kontaktowe były zawsze poprawne i aktualne.

Dlaczego warto pozycjonować się w mapach z Kampanie SEO?

Nasza agencja SEO zajmuje się pozycjonowaniem od ponad 12 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 500 skutecznych kampanii SEO, SEM i Social Media dla klientów z Polski i zagranicy. Możemy wypromować i Twoją firmę!

Współpraca z nami to pewność indywidualnego podejścia oraz nieszablonowych działań, które w krótkim czasie przyniosą zamierzony efekt i pomogą Tobie i Twojej firmie pokazać się wysoko w wynikach wyszukiwania z map na wybrane słowa kluczowe i frazy.

Zadajemy cios anonimowym działaniom, za które nikt nie odpowiada. Wraz z rozpoczęciem pracy przydzielany jest indywidualny opiekun GMB, który będzie zajmował się planowaniem działań, ich realizacją a dodatkowo będzie do dyspozycji telefonicznej, mailowej bądź też video.

Umowa na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo dla naszych klientów biznesowych. Co miesiąc pracujemy na to, aby korzystna współpraca układała się na lata.

Nasza agencja SEO to też Certyfikowany Partner Google. Posiadamy wszystkie możliwe certyfikaty na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym.

Profesjonalny copywriting, który jest niezbędny do tworzenia unikatowych treści do wpisów oraz komentarzy do opinii. Reklamie wiejące nudą mówimy stanowcze nie!

Portfolio pozycjonowania wizytówek w Google

Czyny, nie słowa - to nasza dewiza, dlatego poniżej przedstawiamy kilka realizacji dla klientów, którzy już korzystają z usług profesjonalnego pozycjonowania w mapach.

Pozycjonowanie w Mapach Google dla klienta B2B

Wykres przedstawia efekty z działań dla firmy, organizującej i udostępniającej przestrzeń na eventy firmowe w zacisznym miejscu z dala od zgiełku miasta, w którym aż roi się od konkurencji. Idealnie zaplanowana strategia pozwoliła wyeliminować problem z lokalizacją, która znajdowała się kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy. Firma odnotowała 100% zwiększenie konwersji w postaci wysłań formularzy.

Pozycjonowanie mapy Google dla klienta B2C

Wykres obrazuje nagły wzrost i błyskawiczne pojawienie się wizytówki w top 3 wyników wyszukiwania w mapach na wybrane wcześniej słowa kluczowe. Zwiększająca się ilość konwersji potwierdza, że wizytówka jest pozycjonowana na odpowiednie słowa kluczowe dla modelu biznesowego firmy. Przedstawiony wykres dotyczy firmy, która świadczy swoje usługi na terenie województwa małopolskiego.

Obsługa map Google dla firmy stacjonarnej

Powyższy wykres obrazuje systematyczny wzrost konwersji dla klienta, którego model biznesowy polega na zapraszaniu klientów do swojej firmy i prezentowaniu im w niej swoich produktów. Kilkukrotne zwiększenie obrotów firmy w krótkim czasie przełożyło się na kolejne działania marketingowe.

Promocja mająca na celu zwiększenie ilości odbieranych telefonów

Dla tego klienta priorytetowym celem było zwiększenie ilości połączeń telefonicznych, które były jego głównym kanałem sprzedażowym. Systematyczne prace w wizytówce wraz z odpowiednią strategią (call to action) pozwoliły zwiększyć widoczność i ilość konwersji.

Czerp garściami profity ze współpracy z Kampanie SEO

Szaleństwem jest robienie ciągle tego samego i oczekiwanie innych rezultatów, dlatego jeśli Twoja firma wciąż nie może przebić się do czołówki, jeśli nie zadowalają Cię dotychczasowe sukcesy i chcesz wznosić się na nowe wyżyny biznesowego Olimpu - skontaktuj się z nami! Jesteśmy przekonani, że razem osiągniemy wspólny cel jakim jest wzajemna satysfakcja. Zapominając o przeszłości, dziś tworzymy treści, które jutro zmienią internetowy świat. Twój sukces jest naszym sukcesem, a szczęście sprzyja lepszym, dlatego zaufaj nam już teraz!

 

Bezpłatna wycena?

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania w Mapach Google. Chcemy Cię lepiej poznać i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

 

(4.3/5), głosów: 9
Ocena strony:
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki cookies. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce. Więcej.