+48 888 026 862

Prowadzenie Fanpage na Facebooku Cennik

Prowadzenie Social Media

Oferujemy profesjonalne prowadzenie fanpage w mediach społecznościowych na jasnych zasadach. Konto na Facebooku, Twitterze czy Instagram jest niedrogą i bardzo efektywną formą promocji firmy i marki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności, które pozwalają nam obsługiwać firmowe konta FB na wysokim poziomie. Obsługa i prowadzenie fanpage pomaga osiągać cele związane z marketingiem internetowym.

BEZPŁATNA OFERTA W 5 GODZIN - KLIKNIJ

Komunikacja z klientami

Państwa klienci już są na Facebooku. Najwyższa pora, aby dotrzeć do nich poprzez kanały social media z uwzględnieniem organicznych i płatnych kampanii reklamowych. FB to również doskonałe narzędzie do komunikacji z klientami Państwa firmy.

Promocja marki

W Polsce z Facebook korzysta ponad 10 milionów użytkowników. Jest to ogromna grupa potencjalnych klientów. Konto firmowe pomaga promować markę oraz umożliwia skuteczne i jednocześnie niedrogie działania reklamowe związane z marketingiem internetowym.

Zwiększenie sprzedaży

Dotyczy zarówno produktów jak i usług. Reklama w Social Media charakteryzuje się dobrym współczynnikiem konwersji oraz współczynnikiem ROI. Pozwala nie tylko promować markę i firmę, ale jednocześnie zwiększać sprzedaż i osiągać większy zysk.

Ceny pakietów FB - Jakość na pierwszym miejscu

Obsługa Fanpage

Przedstawiamy przybliżone ceny prowadzenia fanpage na Facebooku. Podane kwoty są poglądowe. Ostateczna cena za obsługę FB oraz innych kanałów Social Media (w tym Instagram, Twitter, Google+ i innych) jest zależna od zakresu oraz częstotliwości realizowanych zadań.

Warto zaznaczyć, że nasze posty charakteryzują się wysoką jakością i ciekawą treścią. Celem jest przyciągnięcie uwagi i zainteresowanie użytkownika, który jest Państwa potencjalnym klientem. Nie ma miejsca na przeciętność. Mocno przykładamy się do naszej pracy dostarczając usługi najwyższej jakości oparte o wieloletnie doświadczenie.

Przykładowe pakiety cenowe poniżej

Pakiet PODSTAWOWY
Absolutne minimum w 2019

Utworzenie fanpage na FB
Dedykowany opiekun fanpage
Indywidualna strategia
Kontakt z fanami (8-16 od pon. do pt.)
Unikalne projekty graficzne
Publikacja postów - min 1 tygodniowo
Obsługa płatnych kampanii
Wyszukiwanie i publikacja ciekawostek branżowych
Relacje z wydarzeń związanych z działalnością klienta

Obsługa Twitter, Instagram i Google+
Zaawansowane kampanie reklamowe
Infografiki - Projekt i publikacja
Organizowanie konkursów

(490) już od 390 zł netto/miesięcznie

ZAPYTAJ O DEDYKOWANĄ OFERTĘ FB

PAKIET OPTYMALNY
Standard na wysokim poziomie

Utworzenie fanpage na FB
Dedykowany opiekun fanpage
Indywidualna strategia
Kontakt z fanami (8-16 od pon. do pt.)
Unikalne projekty graficzne
Publikacja postów - min 2 tygodniowo
Obsługa płatnych kampanii
Wyszukiwanie i publikacja ciekawostek branżowych
Relacje z wydarzeń związanych z działalnością klienta
Infografiki - min 1 projekt miesięcznie
Obsługa Twitter, Google+ lub Instagram
Zaawansowane kampanie reklamowe

Organizowanie konkursów

(990) już od 790 zł netto/miesięcznie

ZAPYTAJ O DEDYKOWANĄ OFERTĘ FB

PAKIET ROZSZERZONY
Dla wymagających klientów

Utworzenie fanpage na FB
Dedykowany opiekun fanpage
Indywidualna strategia
Kontakt z fanami - niestandardowe godziny
Unikalne projekty graficzne
Publikacja postów - min 5 tygodniowo
Obsługa płatnych kampanii
Wyszukiwanie i publikacja ciekawostek branżowych
Relacje z wydarzeń związanych z działalnością klienta
Infografiki - min 2 projekt miesięcznie
Obsługa Twitter, Google+ i Instagram
Zaawansowane kampanie reklamowe
Organizowanie konkursów
Obsługa kont wymagających dużej wiedzy dziedzinowej

(1390) już od 1190 zł netto/miesięcznie

ZAPYTAJ O DEDYKOWANĄ OFERTĘ FB

Cena obsługi social media

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się zapewnić najlepsze warunki współpracy, a przede wszystkim wysoką jakość obsługi. Pakiety cenowe przedstawione powyżej należy traktować poglądowo, ponieważ każde zlecenie jest inne i wymaga dedykowanej formy współpracy. Obsługa social media realizowana w Kampanie SEO zawiera szereg elementów, z których najważniejsze to:

  • Utworzenie fanpage - Pierwsze i podstawowe zadanie realizowane na początku współpracy. Zaprojektujemy lub odświeżymy profil firmowy aby wyglądał profesjonalnie i aktualnie.
  • Unikalne projekty graficzne - Nasz dział graficzny zadba o to, żeby każdy nowy post był atrakcyjny i przejrzysty. Dodanie ilustracji pomaga w dotarciu do szerszego grona odbiorców.
  • Publikacja postów - Posty publikowane są systematycznie w równych odstępach czasu, aby zapewnić lepszy kontakt z klientami i pomaga osiągać cele związane z marketingiem internetowym.
  • Obsługa płatnych kampanii - Facebook udostępnia rozbudowany moduł pozwalający na realizację płatnych kampanii reklamowych, których celem jest dotarcie do większego grona odbiorców.
  • Obsługa Twitter, LinkedIn, Instagram i Google+ - Social Media to nie tylko FB. Aby w pełni wykorzystać potencjał rozszerzamy obsługę o dodatkowe platformy dzięki którym jeszcze lepiej wypromujemy markę.
  • Zaawansowane kampanie reklamowe - Możliwe jest zastosowanie wielu rodzajów kampanii ukierunkowanych na sprzedaż lub promocję marki, w tym również kampanie produktowe, remarketing.

Często zadawane pytania - sekcja FAQ

Ile wpisów miesięcznie umieszczamy w mediach społecznościowych?

Ilość wpisów zależy od wybranego pakietu, budżetu oraz ilości godzin, które możemy poświęcić na realizację usługi.

Czy tworzymy grafiki w ramach współpracy?

Tak, prowadzenie fanpage zawiera również tworzenie projektów graficznych. Ich ilość i stopień skomplikowania zależy od wybranego planu.

Jaki budżet jest wymagany do realizacji celów i pozyskania fanów?

Budżet jest ustalany indywidualnie w zależności od Państwa celów. Celem może być sprzedaż, konwersja, pozyskanie fanów, lajków, itd. Budżet zależy również od zasięgu geograficznego i popularności branży.

Czy tworzymy grupy?

Tak, aczkolwiek nie zawsze jest to optymalne rozwiązanie. W uzasadnionych przypadkach zakładamy i zarządzamy grupami w mediach społecznościowych.

Ile godzin poświęcamy na działania dla klientów?

Ilość czasu jaką możemy poświęcić na poszczególne projekty jest zależna od wybranego pakietu oraz Państwa oczekiwań i założonych celów.

Prowadzimy konta w Polsce czy na całym świecie?<

Obsługujemy klientów z całego świata, aczkolwiek większość ma siedzibę w Polsce. W kwestii rynków zagranicznych - prowadzimy FB dedykowane dla odbiorców anglojęzycznych.

Jak raportujemy naszą pracę?

Przygotujemy zestawienia zawierające wykorzystanie budżetu oraz osiągnięte cele. Wyliczamy koszty realizacji poszczególnych celów. Raport może również zawierać niestandardowe dane z prowadzenia profilu.

Jakie narzędzia używamy w pracy z klientem?

Wykorzystujemy narzędzia analityczne, w tym Google Analytics, Google Tag Manager. Narzędzia do raportowania, w tym Google Data Studio, narzędzia graficzne, w tym Corel, Photoshop i Illustrator, i wiele innych.

Jak tworzymy plan publikacji?

Plan publikacji jest ustalany wspólnie z klientem i jest akceptowany przez klienta na początku okresu rozliczeniowego. W zależności od preferencji plany są tworzone w okresach miesięcznym lub kwartalnym.

Czy odpowiadamy na komentarze?

W zależności od preferencji klienta prowadzenie fanpage może zawierać odpowiadanie na komentarze. Agencja Kampanie SEO oferując marketing internetowy dostosowuje zakres działań indywidualnie do potrzeb.

Ocena strony:
(4.4/5), głosów: 40

Bezpłatna wycena?

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania lub kompleksowego marketingu internetowego
lista
fraz