+48 888 026 862

Prowadzenie fanpage na Facebooku cennik

Oferujemy profesjonalne prowadzenie fanpage na jasnych zasadach. Konto na Facebooku, Twitterze czy też Instagramie jest niedrogą i bardzo efektywną formą promocji firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności, które pozwalają nam obsługiwać firmowe konta FB na wysokim poziomie. Obsługa i prowadzenie fanpage pomaga osiągać cele związane z marketingiem internetowym takie jak:

Komunikacja z klientami

Państwa klienci już są na Facebooku. Najwyższa pora, aby dotrzeć do nich poprzez kanały social media z uwzględnieniem organicznych i płatnych kampanii reklamowych. FB to również doskonałe narzędzie do komunikacji z klientami Państwa firmy.

Promocja marki

W Polsce z Facebook korzysta ponad 10 milionów osób. Jest to ogromna potencjalna grupa docelowa. Konto firmowe pomaga promować markę oraz umożliwia skuteczne i jednocześnie niedrogie działania reklamowe związane z marketingiem internetowym.

Zwiększenie sprzedaży

Dotyczy zarówno produktów jak i usług. Reklama w Social Media charakteryzuje się dobrym współczynnikiem konwersji oraz współczynnikiem ROI. Pozwala nie tylko promować markę i firmę, ale jednocześnie zwiększać sprzedaż i osiągać większy zysk.

Ceny pakietów FB

Poniżej przedstawiamy przybliżone ceny prowadzenia fanpage na Facebooku. Podane kwoty są poglądowe. Ostateczna cena za obsługę FB oraz innych kanałów Social Media jest zależna od zakresu oraz częstotliwości realizowanych zadań.

Pakiet PODSTAWOWY

Utworzenie fanpage na FB
Unikalne projekty graficzne
Publikacja postów - do 6 miesięcznie
Obsługa płatnych kampanii
Obsługa Twitter i Google+
Zaawansowane kampanie reklamowe

490 zł netto/miesięcznie

ZAPYTAJ O OFERTĘ

PAKIET OPTYMALNY

Utworzenie fanpage na FB
Unikalne projekty graficzne
Publikacja postów - do 12 miesięcznie
Obsługa płatnych kampanii
Obsługa Twitter i Google+
Zaawansowane kampanie reklamowe

890 zł netto/miesięcznie

ZAPYTAJ O OFERTĘ

PAKIET ROZSZERZONY

Utworzenie fanpage na FB
Unikalne projekty graficzne
Publikacja postów - do 20 miesięcznie
Obsługa płatnych kampanii
Obsługa Twitter i Google+
Zaawansowane kampanie reklamowe

1390 zł netto/miesięcznie

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Cena obsługi social media

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się zapewnić najlepsze warunki współpracy, a przede wszystkim wysoką jakość obsługi. Pakiety cenowe przedstawione powyżej należy traktować poglądowo, ponieważ każde zlecenie jest inne i wymaga dedykowanej formy współpracy. Obsługa social media realizowana w Kampanie SEO zawiera szereg elementów, z których najważniejsze to:

  • Utworzenie fanpage - Pierwsze i podstawowe zadanie realizowane na początku współpracy. Zaprojektujemy lub odświeżymy profil firmowy aby wyglądał profesjonalnie i aktualnie.
  • Unikalne projekty graficzne - Nasz dział graficzny zadba o to, żeby każdy nowy post był atrakcyjny i przejrzysty. Dodanie ilustracji pomaga w dotarciu do szerszego grona odbiorców.
  • Publikacja postów - Posty publikowane są systematycznie w równych odstępach czasu, aby zapewnić lepszy kontakt z klientami i pomaga osiągać cele związane z marketingiem internetowym.
  • Obsługa płatnych kampanii - Facebook udostępnia rozbudowany moduł pozwalający na realizację płatnych kampanii reklamowych, których celem jest dotarcie do większego grona odbiorców.
  • Obsługa Twitter i Google+ - Social Media to nie tylko FB. Aby w pełni wykorzystać potencjał rozszerzamy obsługę o dodatkowe platformy dzięki którym jeszcze lepiej wypromujemy markę.
  • Zaawansowane kampanie reklamowe - Możliwe jest zastosowanie wielu rodzajów kampanii ukierunkowanych na sprzedaż lub promocję marki, w tym również kampanie produktowe, remarketing.
Ocena strony:
(4.2/5), głosów: 15

Bezpłatna wycena?

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania lub kompleksowego marketingu internetowego
lista
fraz