Pozycjonowanie Top10

Jesteśmy pewni swojej skuteczności, dlatego nasza oferta zawiera pozycjonowanie top10 z płatnością za efekt. Skuteczność mierzona jest na podstawie monitorowania pozycji pozycjonowanych słów kluczowych.

Zapytaj o ofertę Zobacz cennik
 

Pierwsza strona wyników w wyszukiwarce

Około 90% użytkowników nie sprawdza drugiej strony wyników wyszukiwania, dlatego pierwsza strona w wyszukiwarce jest tak istotna. Wysoka pozycja w Google to ogromne profity i możliwości dla każdej firmy, wśród nich najważniejszymi są:

 

Dotarcie do szerokiej grupy klientów, którzy znajdują Państwa firmę w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Celem niemal każdej firmy jest zwiększenie widoczności produktów lub usług. Dzięki pozycjonowaniu top10 cel jest osiągany bez ryzyka.

Zwiększenie sprzedaży wynikające z faktu, że klienci łatwiej znajdują firmę. Większa widoczność w top10 to więcej unikalnych użytkowników na stronie internetowej. Ma to bezpośrednie przełożenie na wzrost sprzedaży produktów lub usług Państwa firmy.

Zwielokrotnione zyski, które są następstwem zwiększenia ilości sprzedanych produktów lub usług. Każda firma dąży do zwiększenia sprzedaży. Dzięki atrakcyjnej ofercie i możliwości dotarcia do potencjalnych klientów mogą Państwo osiągnąć założone cele.

 

Cena pozycjonowania za top10

Poniżej przedstawiliśmy przykładowe kwoty za frazy znajdujące się w top10. Ceny są przybliżone, należy je traktować poglądowo. Bardziej szczegółowe informacje na temat płatności za pozycjonowanie znajdują się w dziale "cennik".

 

FRAZY ŁATWE

 • Niska konkurencyjność
 • Frazy dla produktów i usług niszowych
 • Frazy lokalne dla małych miast
 • Konkurencyjność w Google poniżej 0,5 mln wyników

Cena za top10
30 - 70 zł

netto/miesięcznie

FRAZY ŚREDNIO - TRUDNE

 • Średnia konkurencyjność
 • Frazy dla popularnych produktów i usług
 • Frazy lokalne dla średnich miast
 • Konkurencyjność w Google 0,5 - 1 mln wyników

Cena za top10
50 - 130 zł

netto/miesięcznie

FRAZY TRUDNE

 • Duża konkurencyjność
 • Frazy dla bardzo popularnych produktów i usług
 • Popularne frazy lokalne dla dużych miast
 • Konkurencyjność w Google powyżej 1 mln wyników

Cena za top10
od 90 zł

netto/miesięcznie

 

Do Top10 proponujemy również Long Tail

Pozycjonowanie top 10 jest jedną z popularniejszych form współpracy. Wiele firm odchodzi od tego modelu, ponieważ wraz ze zmianami algorytmu Google pozycjonowanie pojedynczych fraz przestaje być opłacalne. Mamy na to receptę! W ramach współpracy pozycjonujemy setki dodatkowych fraz realizując pozycjonowanie Long Tail, które charakteryzuje się dużym współczynnikiem konwersji.

Rozliczanie za efekt - umowa na pozycjonowanie top10

Zdajemy sobie sprawę, że dla części Klientów taki rodzaj umowy jest najbardziej oczywisty i zrozumiały. Płatność przy tej formie współpracy następuje tylko za efekt, dlatego klient nie ponosi kosztów do momentu osiągnięcia top10 dla pozycjonowanych fraz. Każdy dzień, kiedy fraza znajduje się w top10 stanowi 1/30 kwoty na jaką fraza została wyceniona.

 
 

Aby pozycjonowanie z płatnością za top10 było efektywne wymagane są poniższe elementy:

 • Wybranie odpowiednich słów kluczowych, co jest realizowane przez nas na początkowym etapie współpracy.
 • Pozycjonowanie Long Tail, które jest dedykowane dla każdego rodzaju pozycjonowania strony.
 • Profesjonalna optymalizacja strony internetowej wykonywana cyklicznie.
 • Analiza pozyskiwania oraz przepływu ruchu na stronie internetowej, co jest realizowane stale dla naszych klientów.
 
 

Nie tylko pozycje, ale również optymalizacja

Bardzo często popełnianym błędem jest niedocenianie roli optymalizacji strony internetowej. Wysokie pozycje na wartościowe słowa kluczowe nie gwarantują sukcesu bez odpowiedniej jakości strony internetowej i optymalizacji. Tylko profesjonalna optymalizacja gwarantuje rentowność pozycjonowania, dlatego nasza firma przywiązuje ogromną uwagę do tego, aby promowane strony internetowe były optymalnie nie tylko pod kątem Google, ale przede wszystkim dla użytkownika. Profesjonalna konfiguracja meta opisów zachęca do wejścia na daną stronę www, a atrakcyjny content pomaga wywołać zakładane reakcje u odwiedzających. Pracujemy w ten sposób, aby osiągnąć nie tylko pozycje, ale również sukces dla naszych klientów.

 

Bezpłatna wycena?

Zamów bezpłatną wycenę Pozycjonowania. Chcemy Cię lepiej poznać i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

 

(4.6/5), głosów: 22
Ocena strony:
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki cookies. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce. Więcej.