+48 888 026 862

Projektowanie i tworzenie stron www dla firm

Oferujemy profesjonalne tworzenie stron www dla firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę dotyczącą realizacji stron internetowych. Nasze projekty są wyjątkowe i doskonale przystosowane do późniejszej promocji w ramach marketingu internetowego.

Co nas wyróżnia?

Indywidualna grafika

Oferujemy zarówno projekty dedykowane jak i szablonowe dopasowane do Państwa oczekiwań i budżetu. Przygotowujemy rozwiązania dedykowane dla każdego klienta. Dzięki przejrzystej szacie graficznej mają Państwo pewność, że strona będzie wyjątkowa i praktyczna, a klient łatwo znajdzie produkt lub usługę, której szuka.

Responsywne strony

Każdy projekt powinien działać na wszystkich możliwych urządzeniach stacjonarnych i przenośnych, które posiadają dowolną przeglądarkę. Profesjonalne tworzenie stron www obejmuje testy na wielu urządzeniach posiadających różną rozdzielczość. Państwa strona będzie działać na wszystkim co ma ekran i przeglądarkę internetową :-)

Inteligentne rozwiązania

Strona internetowa musi być być łatwa w obsłudze. Potencjalny klient powinien znaleźć potrzebne informacje szybko i bez wysiłku. Projektując grafikę oraz poszczególne funkcjonalności i moduły należy myśleć jak klient. Analiza profilu klienta pomaga zastosować rozwiązania przekładające się na wysoki współczynnik konwersji.

Strony z CMS

cms

System zarządzania treścią pozwala na aktualizowanie zawartości witryny we własnym zakresie, bez posiadania wiedzy programistycznej. Aktualizacja tekstów i zdjęć znajdujących się na podstronach odbywa się poprzez proste formularze dostępne po zalogowaniu. Zmiany dokonywane w CMS są widoczne na stronie od razu po zapisaniu.

Szybkie działanie

szybkie ładowanie

Tworzenie stron internetowych zawiera testy szybkości działania strony. Dane statystyczne są bezwzględne. Strony internetowe działające szybciej są lepiej odbierane przez użytkowników, lepiej konwertują, a co za tym idzie generują większe przychody dla firmy. Przywiązujemy uwagę do jakości i kompresji kodu oraz elementów graficznych.

Profesjonalne wsparcie

wsparcie

Przeprowadzamy szkolenie z obsługi systemu CMS służącego do zarządzania treścią. W przypadku niejasności lub pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko na etapie tworzenia strony www, ale również całego okresu współpracy. Nasi specjaliści odpowiadają na wiadomości e-mailowe bardzo szybko, często w ciągu kilkunastu minut.

Responsywne strony internetowe

Responsywne www

Posiadanie strony "dopasowującej się" do każdego urządzenia jest obecnie standardem. Aby w pełni wykorzystać potencjał marketingu internetowego należy dotrzeć do użytkowników korzystających z różnych rodzajów urządzeń stacjonarnych i przenośnych.

Wyszukiwarka Google dywersyfikuje wyniki wyszukiwania organicznego (i płatnego) dla urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Innymi słowy, wyniki wyszukiwania dla tej samej frazy na laptopie i na smartfonie mogą się różnić. Google dysponuje narzędziami pozwalającymi stwierdzić czy określona strona www jest przystosowana dla użytkownika korzystającego z urządzenia przenośnego jak tablet czy telefon.

Responsywne strony www umożliwiają dywersyfikowanie przekazu reklamowego, który może być kreowany w zależności od urządzenia lub lokalizacji użytkownika. Możemy założyć sytuację, że reklamy kierowane na urządzenia mobilne i stacjonarne mają inny cel. Celem może być dokonanie zakupu online (w przypadku laptopa) lub połączenie telefoniczne (w przypadku smartfona). W takich sytuacjach w przekazie reklamowym dostosowujemy CTA dedykowane dla celu, który chcemy osiągnąć.

Proces realizacji witryny

Agencja reklamowa Kampanie SEO oferuje profesjonalne podejście do tworzenia stron www. Oferujemy projekty stron internetowych na wysokim poziomie, projekty przemyślane i zaplanowane pod każdym względem. Aby móc oferować najbardziej efektywne i efektowne strony internetowe opracowaliśmy system realizacji projektu, który w uproszczeniu można przedstawić w kilku punktach:

 • Przygotowanie specyfikacji projektu oraz briefu pozwalającego zdefiniować cele projektu oraz profil klienta. Każdy projekt strony internetowej jest tworzony w określonym celu: sprzedaż produktów lub usług, atrakcyjne pokazanie oferty firmy, pokazanie mocnych punktów firmy lub marki, marketing internetowy - pozycjonowanie oraz Adwords. Projekt może realizować wiele celów jednocześnie. Przygotowując się do realizacji projektu graficznego bierzemy pod uwagę wiek, płeć, zainteresowania, wykonywany zawód i wiele innych elementów. Poprawne zdefiniowanie profilu odbiorcy pomaga stworzyć skuteczną i efektowną stronę internetową, która konwertuje.
 • Realizacja projektu graficznego. Przedstawiamy najważniejsze atuty Państwa firmy lub marki. Atutem może być jakość oferowanych produktów, lokalizacja firmy, doświadczenie, przewaga sprzętowa nad konkurencją, kompleksowa oferta lub niższa cena produktów czy usług. Na tym etapie projektujemy grafikę, która dopasuje się do każdego rodzaju urządzenia. Przedstawiamy wygląd strony na laptopach, tabletach oraz urządzeniach przenośnych. Następnie wprowadzamy korekty, aż do uzyskania pełnej akceptacji przez klienta.
 • Projektowanie widoków podstron. Po akceptacji projektu strony głównej przygotowujemy projekty graficzne podstron, w tym: strony informacyjne, produktowe, dane kontaktowe, formularze i inne. Etap realizujemy do uzyskania pełnej akceptacji. Projektując widoki podstron kierujemy się informacjami pozyskanymi od klienta. Uwzględniamy elementy zawarte w briefie, w tym: profil odbiorcy i atuty klienta. Skupiamy się na pokazaniu elementów zachęcających do skorzystania z usług lub zakupu produktów.
 • Kodowanie strony internetowej na podstawie zaakceptowanych projektów graficznych. Na tym etapie realizujemy również wszelkie dodatkowe funkcjonalności zgodne ze specyfikacją witryny. Gotowe strony internetowe i CMS umieszczamy do wglądu dla klienta pod tymczasowym adresem www. Klient może testować wersję beta, edytować treści, zdjęcia, tworzyć nowe podstrony, zapoznać się z zastosowanym CMS. Na bazie testów mogą pojawić się korekty dotyczące działania nowej, responsywnej strony, które zostaną uwzględnione przed wdrożeniem.
 • Realizacja witryny kończy się wdrożeniem pod właściwy adres. Na tym etapie gotowy projekt jest umieszczany pod docelową domeną. Tworzenie stron www z naszą agencją reklamową przebiega sprawnie i szybko. Dzięki profesjonalnemu podejściu jesteśmy pewni, że każdy klient otrzymuje projekt, z którego jest zadowolony. Warto dodać, że jesteśmy do dyspozycji klienta również po uruchomieniu nowej witryny. W razie potrzeby przeprowadzamy szkolenie z obsługi CMS, promujemy produkty i usługi, pomagamy w pozyskiwaniu ruchu oraz klientów z Google.

Co wpływa na cenę realizacji

Projekt szablonowy lub dedykowany. Klient, który decyduje się na wersję opartą o jeden z tysięcy dostępnych szablonów oszczędza środki, które byłyby wykorzystane na czas grafika. Projekty szablonowe są również w pełni responsywne, funkcjonalne i profesjonalne. Z reguły wystarczające dla małych i średnich firm. Są doskonałym kompromisem dla klientów nieposiadających dużego budżetu na realizację witryny. Wersja dedykowana wymaga zaprojektowania makiety funkcjonalnej przez specjalistę UX, następnie projektu graficznego. Często dodatkowym elementem jest zaprojektowanie identyfikacji wizualnej - logo.

Elementy odgrywające kluczową rolę przy wycenie realizacji strony:

 • Identyfikacja wizualna - Projektowanie na bazie kolorów firmowych i gotowego logotypu klienta jest na ogół łatwiejsze, aczkolwiek nie jest to regułą. Istotny jest stopień trudności dopasowania poszczególnych elementów graficznych do określonej kolorystyki i kroju czcionki.
 • Migracja danych danych - Serwisy wymagające migracji danych, czyli przeniesienia treści z poprzedniej strony lub z innej domeny są na ogół droższe w realizacji. Szczególnie kiedy ilość danych jest bardzo duża lub wymaga przygotowania specjalnych skryptów, które automatycznie przenoszą poszczególne elementy do nowej wersji.
 • Ilość zdjęć i treści - Poza samym przeniesieniem treści możliwe jest dopisanie tekstów lub przygotowanie zdjęć przez nas. Jest to dodatkowa praca, która wpływa na koszt realizacji profesjonalnej strony www. Często projekt wymaga wykupienia dodatkowych zdjęć w bankach zdjęć. Duża ilość zdjęć podnosi koszty realizacji. Pomagamy jednak znaleźć najlepsze i najtańsze rozwiązania dla klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektach mających charakter kompleksowy.
 • Jakość materiałów dostarczonych przez klienta - Tworzenie stron internetowych często opiera się o materiały dostarczone przez klienta. Mamy na myśli między innymi: zdjęcia, filmy, treści, logotyp, itd. Materiały dobrej jakości obniżają koszty projektu.
 • Copywriting - Oferujemy kompleksowe realizacje witryn. Tworzymy teksty opisujące firmę, ofertę klienta, produkty oraz wszystkie inne teksty znajdujące się na stronie internetowej. Napisanie dobrych treści wymaga wdrożenie się w branżę klienta, poznanie oferty oraz przedstawienie mocnych punktów tak, żeby były łatwe do wychwycenia przez odwiedzających stronę.

Przygotowanie zdjęć i treści strony

treści i zdjęcia do stron

Posiadamy własne studio fotograficzne. Współpracujemy z profesjonalnymi fotografami oraz filmowcami, w tym licencjonowanymi operatorami dronów. Dzięki temu oferta na projektowanie stron www obejmuje nawet bardzo skomplikowane serwisy zawierające wszelkiego rodzaju elementy multimedialne. W naszym zespole znajdują się również profesjonalni copywriterzy z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu treści dla witryn internetowych. Szczegółowa oferta w dziale pisanie tekstów na strony internetowe.

Ile kosztuje strona internetowa - cennik

Tworzenie stron internetowych jest wyceniane indywidualnie, ale można założyć kilka przedziałów cenowych, które należy traktować poglądowo.
Realizacja responsywnej strony www opartej na szablonie wybranym przez klienta kosztuje od 2500 zł netto.
Stworzenie witryny firmowej opartej o indywidualny projekt graficzny wraz z identyfikacją wizualną zaczyna się od 4900 zł netto.
Podany cennik realizacji stron nie jest ofertą. Koszt realizacji zależny jest przede wszystkim od ilości czasu (grafików, programistów i copywriterów), który jest wymagany do wdrożenia projektu zgodnie ze specyfikacją klienta.

Najważniejsze funkcje strony internetowej

 • Promocja firmy w internecie - Jedną z podstawowych możliwości, które daje profesjonalna strona internetowa jest promocja w Google. Jako agencja SEO oferujemy profesjonalny marketing internetowy dla firm. Pozycjonujemy strony, konfigurujemy kampanie Adwords używając przy tym wszystkich dostępnych form, które zapewniają klientom zwrot wzrost sprzedaży.
 • Kreowanie wizerunku firmy - Dobra strona internetowa jest doskonałą wizytówką firmy. Często jest pierwszą interakcją potencjalnego klienta z marką. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i ma przełożenie na późniejszy proces sprzedaży. Dobra jakość strony może nie tylko poprawić wizerunek firmy, ale również kreować zgodnie z Państwa zamysłem.
 • Łatwe dotarcie do klienta - Szukanie produktów lub usług odbywa się zazwyczaj poprzez komputer lub smartfon. Sprawdzenia asortymentu oraz oferty cenowej nie wiąże się z koniecznością udania się do sklepu stacjonarnego lub biura firmy. Sprawdzenie oferty na stronie to znacznie wygodniejsza forma dla klienta będącego w dowolnym miejscu i czasie.

Prezentacja produktów i usług na stronie firmowej

Prezentując nasze produkty i usługi warto przywiązywać uwagę do profesjonalnych zdjęć oraz atrakcyjnego opisu, który rzetelnie przedstawi zalety i funkcje kluczowe dla klienta. Istotne, aby opis był unikalny, a także nie był skopiowany z innych źródeł. Unikalna treść jest bardziej wartościowa nie tylko dla użytkowników, ale również dla Google. Podobnie w kwestii zdjęć. Warto pokazać faktycznie oferowany produkt lub usługę.

Jakie są możliwości promocji witryny i pozyskiwania ruchu

Pierwszym krokiem po stworzeniu strony jest przygotowanie strategii dotarcia do klienta, który na co dzień korzysta z internetu. Najbardziej efektywne kanały pozwalające dotrzeć do klienta to SEO oraz Adwords, poniżej przykłady naszych usług dotyczących promocji strony www:

 • Pozycjonowanie stron jest podstawową oferowaną usługą. Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w obsłudze klientów z całego świata. Realizujemy SEO w oparciu o korzystne warunki współpracy zarówno pod kątem jakości oraz ceny.
 • Kampanie Google Adwords umożliwiają promocję w płatnych wynikach wyszukiwania oraz w obrębie sieci reklamowej zrzeszającej niemal wszystkie wartościowe miejsca pod reklamę display. Zajmujemy się konfiguracją i optymalizacją Adwords.
 • Remarketing jest jedną z opcji dostępnych w ramach Google Adwords. Polega na wyświetlaniu reklam w formie tekstowej lub display użytkownikom, którzy już wcześniej odwiedzili Państwa stronę. Niezależnie od źródła odwiedzin.
 • Reklama Youtube to kolejny z kanał pozwalający dotrzeć do klienta. Forma dostępna w ramach Google Adwords. Dedykowana szczególnie dla klientów, którzy chcą wypromować markę lub mniej znane na rynku produkty.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania nie tylko w ramach tworzenia stron www, ale również kompleksowej promocji w internecie. Zapraszamy do współpracy!

Ocena strony:
(4.9/5), głosów: 4

Bezpłatna wycena?

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania lub kompleksowego marketingu internetowego
lista
fraz