Zespół Kampanie SEO

Wiemy, że dobry zespół jest kluczem do sukcesu Twojej firmy. Poznaj nas i przekonaj się, że spełniamy oczekiwania.

 

Sprawdź kto
dla Ciebie pracuje

 

Sławomir Czajkowski

Founder

 
 

Właściciel agencji Kampanie SEO. Ponad 11 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami oraz kreowaniu strategii marketingowych. Specjalizacja: pozycjonowanie stron, w tym audyty, analityka oraz link building. W świecie marketingu internetowego czuje się jak u siebie w domu. Dzieli się wiedzą na blogach, szkoleniach, konferencjach. Pomaga firmom promować i rozwijać swoje pomysły. Miał okazję współpracować przy ponad 500 projektach, nie tylko SEO.

Fan innowacyjnych rozwiązań, prowadzi testy czynników rankingowych Google i wykorzystuje wiedzę w skutecznej współpracy z klientami. Całą wiedzę przekazuje swojemu zespołowi na systematycznych szkoleniach.

Wyróżniony za projekty SEO, Certyfikowany Specjalista Google Adwords (wszystkie specjalizacje) oraz Google Analytics, a także Certyfikowany User Google Analytics.

 
 
 

Wojciech Budziak

CEO

Z firmą związany niemal od początku jej istnienia. Specjalizuje się w analizie potrzeb klienta i znajdowaniu najlepszych rozwiązań marketingowych. Odpowiedzialny za kontakt bezpośredni oraz planowanie strategii marketingowych. Przy współpracy z klientem zawsze kieruje się zasadą win-win. Odpowiedzialny za stabilny rozwój i prawidłowe funkcjonowanie firmy.

 

Michał Suski

Head of SEO

Z Kampanie SEO związany od ponad 2 lat. Zajmuje się planowaniem strategii pozycjonowania stron oraz nadzorem nad realizacją zadań zespołów SEO. Odpowiedzialny za wyniki i wysokie pozycje naszych klientów. Efektywny i skuteczny. Swoją pracą, doświadczeniem, wiedzą i błyskotliwością przyczynia się do rozwoju całej agencji.

 
 
 

Alina Cichoń

Lider zespołu SEO

Mocno związana z branżą marketingu internetowego od początku 2015 roku. W Kampanie SEO odpowiedzialna za optymalizację stron internetowych, przygotowywanie audytów i koordynowanie pracy swojego zespołu. Pasjonatka, zawsze głodna wiedzy, na bieżąco śledzi wszelkie nowinki w branży. Prywatnie uwielbia góry, owczarki niemieckie i jazdę na rowerze. Zafascynowana naturalną medycyną i zdrowym odżywianiem.

 

Daniel Jędrysik

Lider zespołu SEO

Specjalizuje się w pozycjonowaniu stron. Fan pracy nad najtrudniejszymi projektami SEO oraz technicznej optymalizacji witryn. Z powodzeniem realizuje projekty na rynkach polskim i anglojęzycznych. W wolnych chwilach zgłębia wiedzę z zakresu analityki. Prywatnie miłośnik historii i fan fantastyki.

 
 
 

Justyna Czajkowska

Lider zespołu Google Adwords z 10-cio letnim doświadczeniem

Może pochwalić się wieloma sukcesami w obszarze prowadzenia skutecznych kampanii Adwords zarówno dla klientów typu ecommerce jak i firm oferujących sprzedaż produktów lub usług w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz globalnej. Odpowiada za planowanie strategii, prowadzenie kampanii i analizę skuteczności.Dba o relację z klientem, która zwykle rozpoczyna się od wspólnego wyznaczenia celu i określenia zestawu działań wspomagających jego uzyskanie. Certyfikowany Specjalista Google Adwords i Google Analytics.

 

Paulina Budziak

Specjalista ds Social Media

Odpowiada za planowanie strategii i wdrażanie ciekawego contentu oraz prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Wraz ze świetnym teamem graficznym potrafi stworzyć spójny i atrakcyjny przekaz tekstowy oraz graficzny. Stale śledzi nowości z branży social media i testuje nowe rozwiązania, co przekłada się na wysoką skuteczność prowadzonych działań.

 
 
 

Karolina Czajkowska

Copywriter

Z branżą SEO związana jest od 4 lat. Bazując na doświadczeniu i systematycznie pozyskiwanej wiedzy tworzy oryginalne teksty wykorzystywane w Link Buildingu i Content Marketingu. Kreatywna, rzetelna i systematyczna - mistrzyni lekkiego pióra. W swojej pracy kieruje się dobrą znajomością mechanizmów marketingowych. Prywatnie miłośniczka podróży oraz historii starożytnego Egiptu.

 

Justyna Czajka

Specjalistka SEO

Z marketingiem internetowym związana od 2017 roku. Pomaga przedsiębiorcom zaistnieć w sieci i zdobyć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Do jej zadań należy: przeprowadzanie audytów, przygotowywanie strategii optymalizacyjnych dla stron internetowych Klientów i działań link buildingowych. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, ciągle głodna wiedzy, nieustannie udoskonala swój warsztat i jak gąbka chłonie wartościowe informacje. Prywatnie miłośniczka przyrody i pieszych wędrówek.

 
 
 

Patrycja Longawa

Grafik i projektant

Miłośniczka wektorów. Magister (a wkrótce doktor) sztuki. Ukończyła 2 fakultety na kierunkach Grafika i Edukacja Artystyczna. Jedna z czołowych polskich plakacistek. Swoje prace prezentowała na ponad 180 wystawach krajowych i zagranicznych. Brała udział w licznych prestiżowych przeglądach i wystawach. Członek ZPAP oraz UDA Annual International Design. Zdobyła 26 nagród i wyróżnień w dziedzinie projektowania graficznego w kraju i zagranicą w Rosji, Niemczech, Japonii, Włoszech czy Chinach.

 

Mariola Forystek

Specjalista SEO

Zajmuje się optymalizacją stron WWW w oparciu o monitoring i analizę trendów rynkowych. Copywriter, tworzy unikalne teksty wykorzystywane w spersonalizowanym content marketingu i Link Buildingu. Z Kampanie SEO związana od ponad 4 lat. Osoba z kreatywnym podejściem do pracy i otwartym umysłem. W swojej pracy bazuje na wieloletnim doświadczeniu oraz praktykach zgodnych z najnowszymi trendami.

 
 
 

Agnieszka Kaczmarska

Copywriter

Copywriter z czteroletnim doświadczeniem. Z Kampanie SEO związana od dwóch lat. Pisanie to dla niej nie tylko praca, ale także sposób na zdobywanie wiedzy, której zawsze jej mało. Pisze na każdy temat, nigdy w pośpiechu - każdy tekst traktuje jako swoją osobistą wizytówkę i powód do dumy. Prywatnie mama, miłośniczka psów i wiejskiego trybu życia oraz amazonka.

 

Wiktor Szura

Programista

W branży IT od ponad 10 lat. Z zamiłowania programista dla którego każdy dzień w pracy to nowa przygoda. Lubi dzielić się swoimi umiejętnościami i stara się rozwiązać każdy problem. Z łatwością wyczarowuje coś z niczego.

 
 
 

Piotrek Rysz

Specjalista Google Ads

Przygotowuje i optymalizuje kampanie oparte na linkach sponsorowanych. Zajmuje się także prowadzeniem szczegółowej analityki wykorzystując narzędzia Google Analytics. Zbiera potrzebne dane o użytkownikach i ich zachowaniach. Mistrz w wyciąganiu odpowiednich wniosków. Pomaga w realizacji określonych celów biznesowych. Z wykształcenia mgr inż. na kierunku elektronika i telekomunikacja.

 

Sebastian Żarnowski

Specjalista ds. Google Maps

Z łatwością nawiązuje relacje oraz proponuje najbardziej efektywne i optymalne działania prowadzonym przez siebie klientom. Codziennie od ponad roku zagłębia się w tajniki Google Maps i stale analizuje wyniki, na podstawie których planuje działania zwiększające sprzedaż. Posiada odznakę lokalnego przewodnika i jest twórcą fanpage Top 1 w Mapach, na którym dzieli się swoimi doświadczeniami z Mapami Google.

 
 
 

Darek Malik

Specjalista ds. Link Buildingu

Od 4 lat balansuje na pograniczu e-commerce, mediów społecznościowych i pozycjonowania. Na pokładzie Kampanie SEO od stycznia 2018 roku, gdzie każdego dnia uczy się nowych rzeczy i wspiera zespół w zakresie link buildingu. Do obowiązków należy research, kontakt z portalami, blogerami i influencerami oraz negocjowanie najlepszych warunków współpracy dla naszych klientów. Po pracy fotograf, retuszer i twórca identyfikacji wizualnej.

 

Przemek Durał

Lider zespołu SEO

Zajmujący się optymalizacją stron internetowych, przeprowadzaniem audytów technicznych i UX. Dodatkowo wdraża zmiany na stronach internetowych, nadzoruje projekty i odpowiada za kontakt z klientami. Z wykształcenia informatyk lubiący nowinki techniczne i łamigłówki.

 
 
 

Wojtek Jakieła

Programista / Grafik

Posiada 8 letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym. Miłośnik pracy z Photoshopem. Projektuje efektywne grafiki wykorzystywane w kampaniach Google Ads. Ninja w kwestii obsługi oraz edycji stron opartych na silniku Wordpress.

 

Marek Rogowski

Specjalista SEO

Copywriter z niesamowicie lekkim piórem. Przygotowuje wciągające teksty, które chce się czytać. Zajmuje się obsługą content marketingową klientów agencji. Dba o poprawny język komunikacji zawarty w optymalizowanych treściach. Zawsze uśmiechnięty i wzbudzający sympatię.

 
 
 

Wojtek Forystek

Specjalista ds. Link Buildingu

W Kampanie SEO od 6 lat. Ma szeroką wiedzę z zakresu utrzymywania i budowania strategii linkowania oraz pozyskiwania nowych źródeł ruchu. Analityczny umysł, cechuje go kreatywność oraz łatwość nawiązywania relacji biznesowych. W pracy zajmuje się researchem oraz dbaniem o profile linków naszych klientów.

 

Piotrek Osika

Analityk

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku informatyka. Zajmuje się szczegółową analizą statystyk serwisów WWW, przy pomocy narzędzi Google Analytics. Zbiera odpowiednie dane o użytkownikach na stronie, ich działaniach oraz zachowaniach, a następnie wykorzystuje w procesie dążącym do realizacji celów biznesowych naszych klientów.

 
 
 

Tomasz Niezgoda

Key Account Manager

przygodę z marketingiem internetowym rozpoczął w 2014 roku. Od tamtego czasu pracował dla kilkunastu klientów, aktywnie uczestniczy w życiu branży oraz stale zdobywa cenne doświadczenie. Jest współzałożycielem wrocławskiego start upu Surfer oraz autorem bloga o marketingu internetowym JakToMarketing.pl.

 

Katarzyna Przepiórka-Caputa

Specjalista ds Social Media

W Kampanie SEO zajmuje się content marketingiem w mediach społecznościowych. Bazując na wiedzy nabytej oraz doświadczeniu w copywritingu i SEO tworzy pełne polotu i finezji wciągające posty angażujące nawet najbardziej opornych na interakcje użytkowników. Energiczna, pomysłowa, ciekawa świata, głodna wiedzy. Kończy właśnie swoje piąte (podobno ostatnie) studia. Po godzinach Instruktor Fitness, Nauczyciel Tańca, Matka Polka, Perfekcyjna Pani Domu i Wzorowa Żona.

 
 
 

Kamil Fryszkowski

Programista

Miłośnik programowania webowego. Specjalizuje się we wdrażaniu optymalizacji i aktualizacjach stron internetowych. Obecnie student informatyki. Zainteresowany technologiami webowymi, informatyką oraz sportem. Po pracy siatkarz, występujący na parkietach 3 ligii.

 

Dariusz Kmiecik

Specjalista SEO

Zaczynał od własnego lifestylowego bloga, stopniowo zagłębiając się w tajniki optymalizacji i pozycjonowania stron. Posiada kilkuletnie doświadczenie w copywritingu. Nie boi się wyzwań. Jego różnotematyczne artykuły wielokrotnie publikowane były w lokalnej prasie i serwisach internetowych. Po pracy trener i ceniony działacz piłkarski.

 
 
 

Sylwester Zięba

Copywriter

Współpracę z Kampanie SEO nawiązał w 2019 roku. Zamiłowanie do pisania towarzyszy mu już od ponad dziesięciu lat. Tworzy teksty na najróżniejsze tematy, rozwijając się i poszerzając swoją wiedzę z każdym kolejnym zleceniem. W wolnych chwilach przeżywa przygody w tekstowych grach fabularnych.

 
(4.7/5), głosów: 22
Ocena strony:
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki cookies. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce. Więcej.