+48 888 026 862

Pozycjonowanie z Kampanie SEO
jest skuteczniejsze

Skuteczne pozycjonowanie (SEO) stron to jedna z najbardziej efektywnych form marketingu internetowego, której celem jest umieszczenie strony internetowej na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania Google.

Skuteczne SEO daje wiele korzyści, najważniejsze z nich:

Zwiększenie ruchu na stronie

Dzięki temu, że Państwa firma jest wysoko w wynikach wyszukiwania na popularne frazy związane z branżą, ruch na stronie jest coraz większy.

Zwiększenie zainteresowania produktami lub usługami

Większy ruch na stronie oznacza zwiększenie liczby potencjalnych klientów, a więc wzrost zainteresowania usługami lub produktami.

Zwiększenie sprzedaży

Jeżeli Państwa oferta sprosta oczekiwaniom następuje wzrost sprzedaży.

Zysk

Wzrost sprzedaży ma bezpośrednie przełożenie na obrót oraz zysk wypracowany przez firmę. Dzięki współpracy z firmą Kampanie SEO nasi klienci często notują zwielokrotnione zyski.

Poprawa świadomości marki

Duży ruch na stronie firmowej oraz wysokie pozycje na wartościowe frazy związane z branżą sprawiają, że rośnie świadomość marki, co jest szczególnie korzystne w perspektywie długoterminowej.

Prestiż

Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na kluczowe frazy to również prestiż. Państwa firma będzie jedną z niewielu, którym to się udało.

Wysoka pozycja to za mało, dlatego oferujemy więcej

Kluczowy czynnik to umiejętność wykorzystania wysokiej pozycji. Profesjonalna kadra zadba o każdy szczegół, aby ścieżka konwersji była poprowadzona w sposób najłatwiejszy dla klienta. Najważniejsze składowe to:
  • Wybór słów kluczowych - zobacz jak wybieramy słowa kluczowe
  • Optymalizacja strony - sprawdź jak optymalizujemy strony www
  • Linkbuilding - proces linkowania odbywa się w oparciu o sprawdzone i bezpieczne metody
  • Analiza - na podstawie analizy ruchu na stronie dokonujemy niezbędnych korekt, aby uzyskać jak najlepsze efekty dla Państwa firmy

Oferujemy lepsze usługi, ponieważ:

  • Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy specjalizują się w poszczególnych elementach marketingu internetowego: optymalizacji stron, UX, kampaniach AdWords, copywritingu, social media.
  • Pozycjonowanie stron z Kampanie SEO jest bezpieczne. Dbamy o wizerunek klienta, dlatego unikamy działań niezgodnych z regulaminem wyszukiwarek. Poważne podejście, systematyczność i wytrwałość to cechy, które pozwalają zapewnić lepsze wyniki.
  • Nie podpisujemy długoterminowych umów. Nasze działania mają być opłacalne dla klienta, co jest podstawą współpracy. Takie podejście gwarantuje szybki i systematyczny rozwój naszej agencji reklamowej.

Gwarancja profesjonalizmu

Pozycjonowanie (SEO) może być realizowane autonomicznie lub jako część złożonej kampanii SEO. Nasza agencja reklamowa pozycjonuje strony www kreatywnie, skutecznie oraz bezpiecznie, dlatego gwarantujemy:
Profesjonalne podejście do każdego projektu: mogą być Państwo spokojni, że pozycjonowanie strony jest realizowane przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży SEO.
Optymalizację strony na najwyższym poziomie: pomagamy w przystosowaniu strony internetowej do restrykcyjnych wymagań wyszukiwarek internetowych, w tym oczywiście Google.
Przejrzyste rozliczenia: preferujemy proste, ale jednocześnie elastyczne formy płatności, dostosowujemy się do oczekiwań klienta również w kwestii warunków współpracy.

Brak długoterminowych umów

Jesteśmy pewni swoich umiejętności w kwestii profesjonalnego pozycjonowania stron internetowych. Mamy świadomość, że współpraca z nami ma się opłacać, dlatego wiązanie Państwa długoterminowymi umowami byłoby z naszej strony niewłaściwe. Wszystkim klientom proponujemy umowę na czas nieokreślony z krótkim okresem wypowiedzenia. Zasada ta dotyczy wszystkich form rozliczeń za pozycjonowanie. Podstawą współpracy jest wypracowywany przez nas zysk!
Ocena strony:
(4.8/5), głosów: 21

Bezpłatna wycena?

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania lub kompleksowego marketingu internetowego
lista
fraz