Referencje
zobacz jak nas widzą

Cieszymy się z sukcesów, które odnoszą nasi Partnerzy. Jesteśmy wdzięczni za każdy miły gest, wszystkie opinie, a także barziej formalne referencje ;-). Robimy wszystko, żeby spełniać oczekiwania.

Ostatnia recenzja

Współpraca Kampanie SEO z działem pozycjonowanie stron Eactive jest owocna i przynosi wiele korzyści dla obu stron. Cenimy sobie profesjonalne podejście i wywiązywanie się z powierzonych zadań.

Michał Kliszczak
Eactive

 

Polecam. Świetny kontakt z klientem. Firma prowadziła dla nas kampanię AdWords, dbając o stałą optymalizację i efektywność kampanii.

Kamila Jasinska
StudioCB


Jako itCraft pracujemy z Kampaniami już od dłuższego czasu. Chociaż dzielą nas kilometry, czujemy się, jakbyśmy pracowali biurko w biurko. KampanieSEO to świetny partner biznesowy. Dziękujemy za współpracę!

Paulina Chmielewska
ItCraft


Polecam. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z wzrostu sprzedaży w moim sklepie internetowym. Firma godna polecenia.

Jarosław Bialecki
Citycosmetics


Usługi na najwyższym poziomie:) Gorąco Polecam !!

Artur Szostek
Kuźnia Naklejek


Strona od dawna na podium w Google, kilka haseł na 1 miejscu. Świetny kontakt z firmą, bardzo miła i owocna współpraca. Polecam i pozdrawiam.

Aneta Zaciewska
Koncentratory Tlenu


Współpracowaliśmy razem. Potem poszli do innych i wrócili do nich ponownie. W tej chwili nie ma lepszej firmy SEO w Polsce. Pełen profesjonalizm.

Piotr Nowak
it-academy

(5/5), głosów: 14
Ocena strony:
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki cookies. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce. Więcej.