+48 888 026 862

Pozycjonowanie abonament

pozycjonowanie abonament

Pozycjonowanie stron z płatnością abonamentową jest najbardziej efektywną i najtańszą formą współpracy. Agencja reklamowa Kampanie SEO oferuje skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie abonamentowe, którego efektem są wysokie i stabilne pozycje w wynikach wyszukiwania dla największej grupy słów kluczowych.

SZYBKA WYCENA! ŚREDNI CZAS OCZEKIWANI - 5 GODZIN

W abonamencie z płatnością za efekt...

abonament bez umowy

Praca w formie stałej miesięcznej opłaty nie oznacza, że będą Państwo otrzymywać fakturę niezależnie od osiąganych efektów. Współpraca z Kampanie SEO musi być opłacalna, dlatego faktura zostanie wysłana do Państwa tylko w przypadku osiągnięcia ustalonych efektów. Abonament seo jest zatem bezpieczną i atrakcyjną formą współpracy dla każdego klienta.

Bez długoterminowej umowy

Nie zaproponujemy podpisania wielomiesięcznych lub kilkuletnich umów na seo, aczkolwiek naszym celem jest długofalowa współpraca korzystna dla obu stron, której podstawą jest opłacalność. Utrzymujemy naszych klientów poprzez osiąganie dobrych wyników. Dzięki takiemu podejściu mają Państwo pewność i poczucie bezpieczeństwa.

Zalety współpracy z Kampanie SEO

Pakiet pozycjonowanie abonament jest korzystne z wielu względów, poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety dla tej formy współpracy.

  • Stałe koszty: z góry wiadomo ile będzie kosztować pozycjonowanie strony firmowej. Gwarantujemy stałe niskie ceny, które są możliwe tylko przy pakiecie "pozycjonowanie abonament".
  • Niska cena: niska cena usługi wynika z faktu, że bazujemy na budżecie klienta. Rozplanowujemy dostępny budżet możliwie najbardziej efektywnie, aby zapewnić szybkie efekty.
  • Więcej słów kluczowych: w ramach usługi zapewniamy promocję dużej ilości fraz long tail. Segment long tail charakteryzuje się największym współczynnikiem konwersji, dlatego uwzględnienie tego typu fraz jest tak istotne.
  • Szerszy zakres działań: promujemy stronę klienta na setki słów kluczowych. Promujemy również markę klienta za pośrednictwem content marketingu, szeptów i innych narzędzi.
  • Brak długoterminowej umowy: nie podpiszemy długoterminowej umowy, aby zapewnić Państwu komfort i satysfakcję. Podstawą jest opłacalność, która gwarantuje długoterminową współpracę.
  • Płatność za efekt: aby dać Państwu pewność, że pozycjonowanie abonamentowe jest realizowane efektywnie, stała opłata jest naliczana pod warunkiem uzyskania efektu ustalonego wspólnie z klientem.
  • Dedykowany opiekun klienta: w wyższych pakietach przydzielamy opiekuna projektu, który jest do dyspozycji na każdym etapie współpracy. Indywidualny opiekun udziela informacji o realizowanych oraz planowanych działaniach.
  • Szybsze wyniki: efekty pracy są widoczne szybciej niż w przypadku pozycjonowania pojedynczych słów kluczowych, ponieważ możemy poświęcić na dany projekt więcej roboczogodzin.

Etapy współpracy

Audyt SEO

Szczegółowa analiza historii oraz bieżącej sytuacji domeny, a także ocena jakości pozycjonowanej witryny internetowej wraz z wyselekcjonowaniem mocnych i słabych stron. Dotyczy również analizy treści, semantyki i struktury strony zarówno klienta jak i firm konkurencyjnych. Realizując audyty seo dla stron internetowych korzystamy z kilkunastu aplikacji badających do kilkuset czynników. Najważniejsza jest jednak wiedza, która pozwala na poprawną interpretację danych i wyciągnięcie odpowiednich wniosków, które można wykorzystać w kolejnych krokach.

Optymalizacja strony www

Jeden z najważniejszych czynników, który decyduje o efektywności SEO. Dzięki systematycznej optymalizacji efekty pozycjonowania będą lepsze. Korekty są wynikiem przeprowadzenia profesjonalnego audytu. Na podstawie wytycznych korygujemy treści strony internetowej, w skład których wchodzą teksty, nagłówki i kilkadziesiąt innych elementów. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w pozycjonowaniu wdrażamy zmiany, które szybko przekładają się na wyniki w Google. Warunkiem jest systematyczność, która jest zapewniona przez abonament seo w naszej agencji.

Copywriting

Często niezbędnym elementem pozycjonowania abonamentowego jest poprawa treści znajdujących się na stronie. Mamy do dyspozycji profesjonalnych copywriterów z wieloletnim doświadczeniem i wykształceniem humanistycznym. Dbamy o poprawną treść, bezbłędne i atrakcyjne opisy produktów oraz usług. Piszemy nie tylko pod Google, ale przede wszystkim dla użytkowników, czyli potencjalnych klientów. W abonamencie mają Państwo do dyspozycji do kilkunastu godzin roboczych copywritera miesięcznie - w zależności od wybranego pakietu cenowego.

Linkbuilding

Jest jednym z ważniejszych elementów SEO. Dzięki skutecznym i bezpiecznym metodom możemy zapewnić lepszą skuteczność niż inne agencje. Linkbuilding opieramy o profesjonalne metody, które nie narażają stron naszych klientów na ryzyko otrzymania filtrów lub innych kar Google. Gwarantujemy w umowie niestosowanie niedozwolonych technik seo opartych o zautomatyzowane narzędzia do pozyskiwania słabej jakości odnośników do serwisów naszych klientów. To nas wyróżnia na tle innych agencji reklamowych działających na rynku.

Analityka

Pakiet pozycjonowanie abonament zawiera również analitykę, w tym analizę pozyskiwania użytkowników, przepływu ruchu na stronie oraz współczynników konwersji i odrzuceń oraz wielu innych elementów. Opieramy się na danych z Google Search Console oraz Google Analytics. Warto dodać, że posiadamy również certyfikaty Google, które świadczą o zaawansowanej znajomości narzędzi. Na podstawie analizy można określić kolejne kroki oraz ułatwić osiąganie celów, w tym również konwersji na Państwa stronie internetowej.

Pozycjonowanie abonamentowe jest najskuteczniejsze

Każdy z w/w etapów pozycjonowania abonamentowego strony jest realizowany cyklicznie, co pozwala stale podnosić ilość użytkowników i potencjalnych klientów odwiedzających stronę klienta. Wszelkie korekty strony związane z optymalizacją są konsultowane z klientem. Wszystkie podejmowane działania służą nie tylko pozyskaniu dużego ruchu na stronie internetowej, ale przede wszystkim osiągnięciu celów klienta.

Ocena strony:
(4.6/5), głosów: 11

Bezpłatna wycena?

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania lub kompleksowego marketingu internetowego
lista
fraz